Reklāmraksti

SPORTLEX – jauna koncepta sporta klubu tīkls

, 06.10.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mūsdienu cilvēka dzīves ritms ir tik saspringts! Ar biznesa vidi saistītiem ļaudīm tas ir divkārt saspringts, un sports ir viens no labākajiem veidiem, kā atgūties no stresa. Tomēr iekļaut saspringtajā darba grafikā sporta nodarbības ir visai grūti. Neparedzēti pienākumi, virsstundu darbs, izbraukumi un tikšanās nereti traucē regulārus nodarbību apmeklējumus. Tāpēc reizēm ir grūti fiziskajām aktivitātēm atlicināt pat 30 minūtes, un lielie sportiskie plāni tā arī paliek ieceru līmenī, pat ja esat ideāli disciplinēts cilvēks! Kā gan lai atrod laiku gan sportam, gan biznesam? Te var palīdzēt Sportlex – vienotais sporta abonements Rīgas sporta klubiem, vēlāk arī sporta klubiem visā Latvijā.

Sportlex ir jauns sporta klubu tīkla koncepts. Pērkot vienu abonementu, klients saņem piekļuvi visiem klubiem, kuri ietilpst Sportlex tīklā: tā ir gan trenažieru zāle, gan krosfits, gan aerobika, joga, baseins, TRX, boulings, slidotava un daudz kas cits. Būtiskākā atšķirība – nav piesaistes konkrētam klubam vai ilgstošam līgumam un klienta kartītes vietā – mobilā lietojumprogramma ar ērtu interfeisu. Sportlex aplikācija palīdzēs atrast vispiemērotāko klubu pēc atrašanās vietas, attāluma, pieejamajiem pakalpojumiem un pat parādīs, kā tur nokļūt. Iespējams arī izmantot filtru vajadzīgā treniņa meklēšanai – lietojumprogramma dažu sekunžu laikā atradīs desmitiem izvēles variantu – sākot no tai-bo un beidzot ar dejām.

Sportlex ideja radās jau 2014. gadā. Veicot tirgus pētījumus, noskaidrojās, ka Amerikā pilotprojekts ar analoģisku ideju tika atzīts par vienu no vissekmīgākajiem 2014. gada projektiem. Pašu mobilo lietojumprogrammu sāka izstrādāt 2016. gadā, un Latvijas tirgū tā ienāca 2017. gada jūlijā. Patlaban Sportlex apvieno jau vairāk nekā 50 sporta klubus un fitnesa studijas, ieskaitot tādas populāras vietas kā Centrs, Reaktors, Active Life, Lady Fitness, Olymp, Fit Curves u.c. Drīzumā sistēmai pievienosies vēl vairāki desmiti klubu. Būs iespējas izmantot ne tikai ierastos sporta virzienus, bet arī tādus jaunumus kā SUP dēļi, rehabilitācijas trenažieri, capoeira u.c.

Lietojumprogrammas darbības princips ir šāds – klients iegādājas abonementu un tērē abonementa summu + papildu naudas bonusu no Sportlex tām nodarbībām, kuras viņš vēlas apmeklēt. Turklāt nav nepieciešams parakstīt līgumu ar katru klubu, klients var doties, kurp un kad viņš to vēlas. Neizmantotā abonementa summa tiek pārnesta uz nākamo mēnesi. Pašlaik BEGINNER abonementu iespējams saņemt par brīvu (standarta cena - EUR 19), samaksājot tikai 1 centu abonementa aktivizācijai, kā arī ievadot PROMO kodu – TTLLA1.

Cilvēki jau sen neapmeklē sporta zāli tikai un vienīgi muskuļu “uzpumpēšanai”. Patlaban visaktuālākais fitnesa virziens ir funkcionālais treniņš, kura uzdevums ir uzturēt ķermeņa saikni ar domāšanu, kompensēt ikdienas sēdēšanu pie datora un sniegt labu laika pavadīšanas iespēju. Plašākā nozīmē tās ir nodarbības, kuras paaugstina izturību, elastību, koordināciju, veiklību un muskuļu spēku, bet to vislabāk var nodrošināt treniņu un nodarbību daudzveidība. Sportlex sniedz iespēju vienas nedēļas laika nodarboties gan ar krosfitu, gan jogu, gan skriešanu, cīņas mākslu un vēl daudz ko citu.

Daudzi sporta klubus apmeklē cikliski, turklāt ne vienmēr nopirktais klasiskais abonements tiek izmantots plānotajā apjomā. Sportlex piedāvā milzīgu izvēli, brīvu klubu ģeogrāfisko izvietojumu, mobilitāti, iespēju savienot un izmēģināt tos sporta veidus, kuru abonementus, iespējams, nepirktu pastāvīgai apmeklēšanai. Sportlex ir izdevīgs tiem klientiem, kuriem pa prātam ir aktivitāšu maiņa un vienmēr gribas izmēģināt ko jaunu, un tam nav nepieciešams pirkt vairākus abonementus. Sportlex neizvirza sev uzdevumu konkurēt ar viszemāko cenu tirgū, bet piedāvā maksimālu izvēles brīvību, plašas iespējas un sporta pieejamību.

Sportlex būs aktuāls arī darba devējiem. Vairākumam cilvēku šodien ir sēdošs darbs, liela slodze un monotons ritms. Tas viss pazemina darbinieku darba spējas un motivāciju. Daudzos birojos tiek veidoti “sporta stūrīši” vai pat sporta zāles, bet tas ir pa spēkam lielām korporatīvām kompānijām, un arī tad ne vienmēr. Sportlex palīdzēs ģenerēt ar sportiskām aktivitātēm saistītus endorfīnus arī tiem darbiniekiem, kuru birojā nav vingrošanas stieņu vai svaru bumbu. Korporatīvajiem klientiem abonementa cena darbiniekam ir, sākot no 10 еirо mēnesī, un arī par šādu cenu iespējams nodrošināt pilnvērtīgu abonementu katram darbiniekam, ar kuru iespējams apmeklēt sporta klubus 1–2 reizes nedēļā. Piedāvājuma precizēšanai nepieciešams ar mums sazināties pa e-pastu [email protected] .

Sports nedrīkst būt nomācošs pienākums – tam jābūt vienkāršam, ērtam, pieejamam un labsajūtu rosinošam!

- Sportlex – tas ir pieejami, jo vienmēr var izvēlēties vistuvāk esošo sporta klubu un pārdomāt loģistiku, lai treniņi iekļautos grafikā. Sportlex pat atvērs karti un parādīs maršrutu līdz vajadzīgajai vietai.

- Sportlex – tas ir vienkārši: klienta kartes vietā ir mobilais telefons, bet apmeklējumam jānospiež tikai viena poga. Tā ir arī ērta un ātra nodarbību meklēšanas sistēma pēc daudziem parametriem.

- Sportlex – tas ir ērti: var doties uz visām nodarbībām, uz kurām vien vēlaties, un apvienot dažādus sporta veidus, nepērkot konkrētu abonementu. Neizmantotais atlikums tiek pārnests uz nākamo mēnesi.

- Sportlex – tas ir prieks, jo sports kļūst interesants, daudzveidīgs un aizraujošs.

Izmēģināt SPORTLEX aplikāciju var, lejupielādējot to caur Google Play vai App Store vai sportlex.lv.

Komentāri

Pievienot komentāru