Nekustamais īpašums

Uzsāk trešās kārtas būvniecības darbus Jaunajā Teikā; investēs 25 miljonus eiro

Lelde Petrāne, 11.08.2016

Attēls: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

HANNER uzņēmumu grupa uzsāk trešās kārtas būvniecības darbus Jaunajā Teikā. Kopumā plānots uzcelt trīs jaunas daudzstāvu dzīvojamās ēkas ar 360 dzīvokļiem. Celtniecību plānots pabeigt no 2017. gada vidus līdz 2018. gadam.

Jaunās Teikas mērķis ir piesaistīt jaunos profesionāļus un ģimenes ar vidējiem un vidēji augstiem ienākumiem. Tiks būvēti vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar platību no 35 līdz 115 kvadrātmetriem. «Mēs piedāvāsim vidēji augsta segmenta dzīvokļus,» stāsta Mindaugs Valucks, HANNER uzņēmumu grupas izpilddirektors.

Visi nesen pabeigtie un jaunie Jaunās Teikas dzīvokļi būs ar A klases enerģijas sertifikātiem.

«Pagājušajā gadā vien mēs pārdevām vairāk nekā 100 dzīvokļus,» norāda M. Valucks.

Pēdējo 10 gadu laikā HANNER uzņēmumu grupa ir investējusi aptuveni 60 miljonus eiro Jaunajā Teikā. Pēc pēdējās kārtas darbu pabeigšanas Jaunajā Teikā būs vairāk nekā 800 dzīvokļu.

Ceturtajā Jaunās Teikas attīstības kārtā tiks izbūvēti vairāk nekā 40 tūkstoši kvadrātmetru komerctelpu, galvenokārt biroju platības. Precīzāka informācija par šo attīstības kārtu tiks publiskota tuvāko mēnešu laikā.

HANNER grupas uzņēmumi darbojas sešās Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs – Latvijā, Lietuvā, Rumānijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

Komentāri

Pievienot komentāru