Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: Uldis Briedis, Dienas Mediji

Arī citiem Flika uzņēmumiem zaudējumi; Baltic Taxi mīnuss – 174 tūkst. Ls  16

Baltic Taxi, kurā airBaltic privātajam līdzīpašniekam Baltijas Aviācijas sistēmām (BAS) pieder 70%, 2010. gadā uzrāda strauju apgrozījuma, zaudējumu, kredītsaistību un aktīvu pieaugumu.

Kompānijas 2010. gada pārskats liecina, ka Baltic Taxi četras reizes audzējis apgrozījumu, sasniedzot 1,02 milj. Ls. Tā kā izmaksas augušas straujāk, Baltic Taxi pamatdarbība pērn vēl nesa zaudējumus 174 tūkst. Ls, kas ir 4,7 reizes lielāki nekā 2009. gadā.

Savukārt pārējo izmaksu dēļ, tajā skaitā 7,5 reizes (līdz 79 tūkst. Ls) pieaugot procentu maksājumiem, taksometru kompānija 2010. gadu kopumā noslēdza ar 361,3 tūkst. Ls zaudējumiem. Tie ir 2,4 reizes lielāki nekā 2009. gadā, kad kompānija atsāka savu darbību, kopš augusta uzsākot biznesu ar 50 taksometriem, kas pazīstami pēc zaļas krāsas un asociējas ar aviokompāniju airBaltic. Baltic Taxi direktors Ingus Kļaviņš DB atzina, ka kompānijas zaudējumi saistīti ar investīcijām biznesa attīstībā, galvenokārt auto parka atjaunošanā, bet blakus zaudējumu nesošus apstākļus, kas būtu saistīti ar krīzi, pērnais gads nav atnesis.

Saistītie raksti

Šogad Baltic Taxi varētu sa-
sniegt divkārt lielāku apgrozījumu nekā pērn un pietuvoties diviem milj. Ls. Lai gan šā gada otrajā pusē taksometru kompānija sāk uzrādīt peļņu, tomēr pirmajā pusgadā veikto investīciju dēļ auto pārbūvē šogad kopumā tai vēl būs zaudējumi, kas gan būšot mazāki nekā pērn

Jau ziņots, ka Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic zaudējumi pērn bija 34,2 milj. Ls apmērā.

 

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.
Neesi abonents? Piesakies uz 2 nedēļu testa abonementu šeit!
Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma