Baltcom savā paspārnē piepulcējis astoņus uzņēmumus

2013. gada 15. februāris plkst. 15:28
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom ir paplašinājis darbību Rīgā un novados. Gada laikā uzņēmums ir iegādājies astoņus telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējus - SIA Global DVA, SIA IME PLUSS, SIA Latvijas Datoru Tīkli, SIA LAIN NET, SIA Interneta pasaule, SIA IPTV, SIA Rīgas Kabeļradio un SIA Rīgas Radiotranslācija.

Telekomunikāciju tirgus konsolidācijas process ir izaugsmes stratēģija, jo tā ļauj straujāk attīstīt tīkla pārklājumu. Pārņemot telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējus Rīgā, Jūrmalā, Ogrē, Salaspilī, kā arī Mārupes un Ķekavas novados, mums ir iespēja vairākiem tūkstošiem iedzīvotāju sniegt interneta, televīzijas un fiksēto telefonsakaru pakalpojumus, tostarp, izmantojot Baltcom jaunās paaudzes optiskā NGN tīkla tehnoloģiju, lēmumu par iegādi skaidro Baltcom valdes priekšsēdētājs saka Vojko Rovere.

Apvienošanās rezultātā norisinās jauno klientu pakāpeniska pārslēgšana uz Baltcom NGN optiskā interneta tehnoloģiju, kurus NGN tīklam plānots pieslēgt līdz aprīļa beigām.

Savukārt tie klienti, kuri šobrīd nav NGN tīkla pārklājuma zonā, ir pieslēgti Baltcom tīkla infrastruktūrai, un par šo abonentu tīkla rekonstrukciju tiks lemts tuvākā gada laikā.

Baltcom TV īpašnieki ir RPAX One S.A., Mackonar Impex Limited un VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs. Baltcom grupā ietilpst SIA Baltcom TV, SIA Baltinet Data, SIA Aldems, SIA Multitone, SIA Televideotīkls, SIA Technonet, SIA Global DVA, SIA LV Dats, SIA Interneta pasaule un citi.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds