Reklāmraksti

Klientu piesaiste un papildus resursi Tavam uzņēmumam

, 23.05.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Mērķu sasniegšana internetā

Esi pieredzējis uzņēmējs ar stabilu biznesu, kurš vēlas sasniegt vēl vairāk? Gadu gaitā esi jau izmēģinājis dažādas mārketinga stratēģijas un sapratis, ka internetā slēpjas vēl neizsmelts potenciāls piesaistīt jaunus klientus? Meklē veidus, kā efektīvāk sasniegt savu mērķauditoriju, uzlabot rezultātus un precīzāk izmērīt veikto darbību atdevi? Digitālajai aģentūrai Digital Score (www.digitalscore.lv) ir pieredze un zināšanas kā izmantot web izstrādes un online mārketinga rīkus mērķu sasniegšanai internetā! Mūsu speciālisti palīdzēs palielināt Tava uzņēmuma pārdošanas rādītājus, kā arī parūpēsies par dažādiem ikdienas darbiem, kuriem pietrūkst laiks Taviem iekšējiem resursiem.

Mūsu pakalpojumu pamatā ir uzskats, ka visām aktivitātēm ir jābūt balstītām uz Taviem biznesa mērķiem. Katrai internetā veiktajai darbībai ir jābūt daļai no lielāka plāna. Mēs palīdzēsim definēt, kas ir Tava mērķauditorija, kā to visefektīvāk sasniegt un kā izmērīt atdevi, jo tikai tā var nodrošināt efektīvu resursu izmantošanu un maksimālu ieguvumu biznesam.

Plašs tehnoloģiju un resursu klāsts

Web lapu plānošana, izstrāde un optimizācija labākiem rezultātiem, sociālo tīklu pārdošanas kampaņas, interneta meklētāju izmantošana - šīs ir dažas no kompetencēm, kuras mēs izmantojam, lai palielinātu darbības mērogu internetā un piesaistītu jaunus klientus Tavam uzņēmumam. Mūsu komandā strādā pieredzējuši projektu vadītāji, mārketinga speciālisti, web dizaineri, programmētāji un datu analītiķi, kuri jau vairāk kā deviņus gadus nodrošina profesionālus digitālos pakalpojumus lieliem un maziem uzņēmumiem, kā arī starptautiskiem ekomercijas un jauno tehnoloģiju projektiem.

Mērķtiecīgs ikdienas darbs

Regulārs darbs ir veiksmīgas ilgtermiņa attīstības pamatā. Mūsu pieredze rāda, ka katru mēnesi strādājot pēc plāna, gada laikā rezultāts ir ievērojami lielāks, nekā veicot neregulāras aktivitātes. Lai veicinātu jaunu klientu piesaisti, mēs kopā ar Tevi izvirzīsim mērķus, izveidosim ilgetrmiņa darbības plānu, piemeklēsim atbilstošākos risinājumus, kā arī nodrošināsim nepārtrauktu attīstību un palīdzēsim izmērīt veikto aktivitāšu efektivitāti. Turklāt, sadarbības ietvaros Tev būs piekļuve visiem mūsu speciālistam tad, kad tie nepieciešami arī kādiem ikdienas darbiem.

Pieredze, efektivitāte un laba cena

Gadu gaitā mēs esam strādājuši ar uzņēmumiem, ekomercijas un jauno tehnoloģiju projektiem visā pasaulē, un veiksmīgi realizējuši visdažādākos web izstrādes un mārketinga projektus. Mēs esam mācījušies no visiem šiem projektiem, pilnveidojuši savas kompetences un uzlabojuši darba efektivitāti, tādējādi spējot samazināt izmaksas mūsu klientiem. Vēlies piesaistīt vairāk klientus internetā? Ienāc Digital Score mājaslapā (www.digitalscore.lv) un saņem klientu piesaistes plāna piedāvājumu, kas pielāgots tieši Tava uzņēmuma vajadzībām.