Mazais bizness

Mana pieredze: EazyBI no startup fāzes ir izaudzis

Anda Asere, 21.12.2017

Foto: no personīgā arhīva

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

EazyBI programmatūra palīdz izvērtēt uzņēmuma darbinieku efektivitāti un to lieto visā pasaulē

Tipiskākais eazyBI pielietojums ir analizēt komandas darba efektivitāti. Piemēram, ja projektā ir daudz dažādu darbu, šis rīks palīdz saprast, cik daudz laika tiek veltīts katram no tiem, kādā statusā tie ir, cik daudz laika pavada testēšanā vai saskaņošanā, kas bremzē pabeigšanu u.tml. Ja projektos tiek sniegts kāds atbalsts, var analizēt, kas ir tipiskākās problēmas, kuras situācijas tiek risinātas pārāk ilgi un neatbilst saskaņotajam servisa līgumam. Tāpat var veikt laika uzskaiti dažādiem darbiem, analizēt kopējo ieguldīto laiku, darbinieku darba stundu izmaksas.

«Galvenais ieguvumus ir kopsavilkumi, atskaites un grafiki, galalietotāji var veikt dziļāku izpēti. Tas ļauj labāk saprast, cik viņi ir efektīvi,» saka Raimonds Simanovskis, eazyBI (SIA EazyOne) īpašnieks.

Iepriekš viņš ilgus gadus strādāja IT pakalpojumu uzņēmumā IT Alise, kas vēlāk kļuva par Tieto, bija tehniskais direktors, atbildēja par dažādām tehnoloģijām, tostarp strādāja arī ar lielo piegādātāju biznesa analīzes rīkiem. Agrāk biznesa analīzes risinājumi vienmēr prasīja daudz laika un vajadzēja iesaistīt programmētājus, kuri apkopo datus. «Man bija doma uztaisīt vienkāršāk lietojamu risinājumu konkrētākām vajadzībām, lai lietotāji bez programmētāja palīdzības var analizēt savus datus, taisīt atskaites, grafikus. Ir daudz dažādu rīku, mūsu ir pilns risinājums, kas ietver gan datu savākšanu, gan analīzi. EazyBI ievāc datus un izveido standartizētu datu analīzes modeli, lai galalietotāji varētu daudz ātrāk sākt analizēt savus datus,» stāsta Raimonds.

Vaicāts, kādā stadijā šobrīd ir uzņēmums, Raimonds teic, ka ir sasniegta fāze, kad to droši vien vairs nevar saukt par startup, jo tas ir stabils, augošs un peļņu nesošs bizness, turklāt tas nekad nav piesaistījis ārējās investīcijas, kā to parasti dara tipiski jaunuzņēmumi.

Visu rakstu Izvēlas kontrolētu izaugsmi lasiet 21. decembra laikrakstā Dienas Bizness.

LASI ARĪ:

Deloitte Technology Fast 50 sarakstā arī uzņēmums no Latvijas

Jauns Latvijas tehnoloģiju uzņēmums strauji iekaro ASV tirgu

Komentāri

Pievienot komentāru