Norvik Banka atbalsta Brodska/Barišņikova izrādi Londonā 

Norvik Bankas 25. jubilejas gada ietvaros, maija sākumā, Londonas Apollo Theater būs skatāms starptautisku atzinību guvušais iestudējums BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS.

Dienas Bizness, 10.2.2017

Nobela prēmijas laureāta literatūrā dzejnieka Josifa Brodska dzeju režisora Alvja Hermaņa iestudējumā, kuru atbalsta latviešu komanda,  interpretēs Rīgā dzimušais un nesen Latvijas pilsonību ieguvušais, izcilais baletdejotājs Mihails Barišņikovs.

Norvik Bankas Padomes priekšsēdētājs Grigorijs Guseļņikovs uzsver: «Mēs izmantojam iespēju atbalstīt šī iestudējuma izrādi Londonā, lai iepazīstinātu pasaules publiku ar mūsdienu latviešu dramaturģiju. Tas, ka pasaules literatūras dārgums tiks pasniegts tieši latviešu režisora interpretācijā vienā no pasaules kultūras centriem, pasaulē slavena Rīgā dzimuša mākslinieka izpildījumā, mums ir dziļi simboliski un ir lielisks paraugs kultūras valodas mijiedarbībai un universālumam, paverot vēl vienu latviešu mākslas daudzveidības šķautni un veidojot jaunas saiknes starp Eiropu, Lielbritāniju, Latviju un visu pasauli.»

G. Guseļņikovs ceturtdien tikās ar Latvijas vēstnieci Lielbritānijā Baibu Braži, ielūdzot viņu pagodināt ar savu klātbūti iestudējuma izrādi Londonā.

Norvik Banka un Grigorijs Guseļņikovs norāda, ka «mēs ceram, ka izrādes BRODSKIS/BARIŠŅIKOVS pirmizrāde būs nozīmīgs notikums Londonas teātra dzīvē un sniegs ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras starptautiskās atpazīstamības veicināšanā».