Pakalpojumi

Barbora.lv apgrozījums gada laikā audzis par 48%

Zane Atlāce - Bistere, 24.05.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pārtikas interneta veikals Barbora.lv pērn sasniedzis 4,7 miljonus eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 48% vairāk nekā 2017.gadā, informē uzņēmumā.

Pagājušajā gadā Barbora.lv apgrozījuma palielināšanos veicināja vairāki faktori, tai skaitā, ērtāki piegādes laiki ar iespēju produktus saņemt tajā pašā dienā, vieglāk lietojama mājaslapa. Tāpat tika izvērsta kopējā interneta veikala darbība Latvijā, atklājot divus jaunus komplektēšanas centrus, to kopējam skaitam pieaugot līdz trim – Grostonas ielā 1, Biķernieku ielā 143 un Slokas ielā 115.

Balstoties uz klientu augsto pieprasījumu un interneta veikala nemitīgo attīstību, Barbora.lv ir ievērojami paplašinājis savu autoparku un palielinājis darbinieku skaitu par 60%.

«Pagājušais gads ir bijis mūsu panākumu gads. Pilnveidojam un attīstām pārtikas interneta veikalu kopējo tirgu. Sasniegtie rezultāti parādījuši, cik veiksmīgi esam izkopuši savu pieredzi pārtikas preču komplektēšanā un piegādē uz mājām visā Baltijā,» komentē Sanita Bērziņa, veikala «Barbora» vadītāja.

Šobrīd aptuveni 45% klientu vismaz vienu reizi ir izvēlējušies pirkumu veikt tieši ar mobilās aplikācijas palīdzību. «Mēs redzam, ka tendences mainās un arvien vairāk klientu izvēlas veikt pasūtījumus caur mobilām ierīcēm. Cilvēki kļūst aizņemtāki un viņiem ir nepieciešams serviss, kas ir ērts un ikdienas steigai piemērots,» skaidro S. Bērziņa.

Līdz ar Latvijas iedzīvotāju dzīves tempa paātrināšanos, Barbora.lv prognozē, ka tuvākajā laikā pieprasījums pēc pārtikas piegādēm uz mājām tikai pieaugs, tāpēc šogad uzņēmums turpinās attīstīt mājaslapas un mobilās aplikācijas risinājumus, piedāvājot klientiem ērtākus iepirkšanās iespējas, kā arī plāno jaunu pakalpojumu ieviešanu.

Interneta veikals Barbora.lv apkalpo katru ceturto Rīgas mājsaimniecību. Tā veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimēs – Baložos, Dreiliņos, Sariešos, Babītē, Carnikavā, Garkalnē, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Stopiņos.

Barbora.lv uzsāka savu darbību Latvijā līdz ar e-maxima.lv pakalpojuma pārdošanu uzņēmumam Radas, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu Barbora. Uzņēmums Radas ir Maxima Grupe piederošs uzņēmums un tā pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana. Barbora Lietuvā pārdošanas rādītāji 2017. gadā sasniedza 20,1 miljonus eiro, kas bija par 26% vairāk nekā pērn.