Bolt paplašina elektrisko skūteru servisa piedāvājumu 

Pēc elektrisko skūteru pilotprojekta Parīzē Eiropas kopbraukšanas platforma Bolt (iepriekš Taxify) turpmāk elektrisko skūteru servisu nodrošinās arī Madridē, informē uzņēmumā.

Zane Atlāce - Bistere, 02.04.2019
1/3

Publicitātes foto

«Bolt misija ir nodrošināt ērtāku un ātrāku pārvietošanos pilsētvidē. Sastrēgumi ir liela problēma tādās pilsētās kā Madride, tāpēc jāņem vērā, ka citi braucieni ir efektīvāki, ja tiek izmantots elektriskais skūteris nevis automašīna ar šoferi. Piedāvājot Bolt skūterus Madridē, mēs uzreiz risinām divas problēmas: samazinām automašīnu skaitu ielās un ietaupām klientu laiku un naudu», saka Bolt vadītājs un līdzdibinātājs Markuss Villigs.

«Mūsu uzņēmuma pieredze Parīzē, kur mēs sadarbojāmies ar pilsētu, lai noteiktu labu skūteru izmantošanas praksi, ir parādījusi, ka labas darba attiecības ar vietējo pašvaldību ir ļoti būtiskas. Tādā veidā patiešām ir iespējams vērst uzmanību uz pilsētas satiksmes saspringtajiem punktiem un sniegt labāko risinājumu pilsētas iedzīvotājiem. Madridē mēs ne tikai koncentrējamies uz pilsētas centru, bet cenšamies paplašināt mūsu pakalpojumus arī tajās pilsētas vietās, kur transporta iespējas ir ierobežotas», papildina Pauls Avarezs (Paul Avarez), Bolt procesu vadītājs Spānijā.

Uzņēmuma piedāvātie elektriskie skūteri ir aprīkoti ar iebūvētiem GPS izsekotājiem, lai tiktu nodrošināta informācija par skūteru paņemšanas un atgriešanas vietām. Brauciena maksa ir 15 centi minūtē, kā arī tiek noteikta minimālā brauciena cena - 1 eiro. Vidēji 10 minūšu brauciens izmaksās 2,50 eiro. Lai paņemtu elektrisko skūteri, klientam būs jānoskenē uz skūtera esošais QR kods. Pēc brauciena klienti var novietot skūteri jebkurā viņiem ērtā vietā, bet Bolt dabinieki tos pēc tam nogādās tiem paredzētajās vietās.

Elektriskie skūteri šīs nedēļas laikā tiks izvietoti Madrides centrālajā daļā. Šobrīd uzņēmums strādā pie pakalpojuma uzsākšanas arī citās pasaules pilsētās.

Pagājušā gada septembrī, Bolt uzsāka elektrisko skūteru pakalpojuma nodrošināšanu Parīzē, padarot to par pirmo kopbraukšanas platformu, kas apvieno automašīnu un skūteru braukšanas servisu vienā mobilajā lietotnē.

Db.lv jau vēstīja, ka Taxify marta sākumā paziņoja, ka maina savu nosaukumu uz Bolt.

Jaunākais izdevums