Bolt uzsāk darbību Londonā 

Igaunijā radītā Eiropas kopbraukšanas platforma Bolt (iepriekš Taxify), uzsāk darbību Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, informē uzņēmumā.

Zane Atlāce - Bistere, 11.06.2019

Publicitātes foto

Bolt lietotnē Londonā tiks iestrādāta palīdzības izsaukšanas poga. SOS pakalpojums nodrošinās papildus drošību pasažieriem, un vajadzības gadījumā būs iespējams nekavējoties sazināties ar policiju. Mazāk steidzamos jautājumos pasažieri varēs sazināties ar Bolt diennakts klientu apkalpošanas centru Londonā. Lai no bīstamām situācijām pasargātu arī vadītājus, arī viņiem būs iespēja izmantot palīdzības izsaukšanas poga.

«Mēs esam priecīgi par iespēju uzsākt darbību Lielbritānijas tirgū, sākot ar tās dinamisko galvaspilsētu. Londonā. Londona ir pelnījusi lielāku izvēli kopbraukšanas nozarē,» uzskata Markuss Villigs, Bolt dibinātājs. «Zemākas cenas pasažieriem un labāki darba apstākļi vadītājiem atstāj pozitīvu iespaidu uz tirgu, to var novērot visā pasaulē.»

Bolt pašlaik apkalpo jau vairāk nekā 25 miljonus klientu 30 valstīs Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma nosaukuma maiņa no Taxify uz Bolt atspoguļo uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu paplašināšanos - Bolt platformā dažādās pasaules valstīs šobrīd ir pieejami arī privātie auto, motocikli, elektriskie skūteri un pat ēdiena piegādes.

Jaunākais izdevums