Tehnoloģijas

FOTO: 50 inovatīvākās kompānijas pasaulē

Dienas Bizness, 15.01.2018

50. Sharp Corp

2017.gadā piešķirtie patenti: 748

2016.gadā piešķirtie patenti: 888

Valsts: Japāna

Produkcija: televizori, mājas preces, viedtālruņi

Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#Starptautisko korporāciju izgudrojumu skaits gadā mērāms tūkstošos, un kompānija IFI Claims Patent apkopojusi datus par to, kuri uzņēmumi pērn saņēmuši visvairāk patentu.

ASV ir lielākais patēriņa tirgus pasaulē, un tās IKP tuvojas 19 triljoniem ASV dolāru, bet iedzīvotāju skaits – 323 miljonus. Tādējādi daudzas starptautiskās kompānijas par primāro darbības tirgu uzskata tieši šo valsti.

Lai pilnībā spētu aptvert iespējas ne tikai šajā valstī, bet visur pasaulē, gan ASV, gan ārvalstu kompānijām ir jāaizsargā savus izgudrojumus un inovācijas ar patentu palīdzību, raksta 24/7 Wall St.

Inovāciju skaits pasaulē atšķiras, vērtējot nozaru griezumā, un līderi šajā jomā ir IT, telekomunikācijas un medicīnas. 2017.gadā patentu sadalījums pasaulē ir sekojošs: 46% ASV kompānijām, 31% - Āzijas kompānijām, bet 15% - Eiropas kompānijām.

Patentu izpētes kompānija IFI Claims Patent Services apkopo datus par patentu jomu un portāls 24/7 Wall St. izveidojis sarakstu ar 50 pasaulē inovatīvākajām kompānijām. Kuras tās ir, iespējams uzzināt galerijā augstāk!

Komentāri

Pievienot komentāru