Foto & Video

Kā top?: Dekoratīvas metāla kāpnes un margas SIA Metinātava

Žanete Hāka, 02.12.2016

Darbnīcā darbs sākas ar atbilstoša metāla sagādi. SIA Metinātava veic materiāla pasūtīšanu konkrētiem pasūtījumiem un lielu materiālu uzkrāšanu neveic.

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šajā piektdienā portāls db.lv ciemojas Rīgas uzņēmumā SIA Metinātava, kur top dažādi metāla izstrādājumi - kāpnes, margas un citi.

Ģimenes uzņēmums SIA Metinātava dibināts 2013.gada nogalē. SIA Metinātava vadītājs Jānis Varlamovs ir profesionāls metinātājs ar daudzu gadu pieredzi mašīnbūvē un būvkonstrukciju ražošanā. Kopā ar sievu Ausmu viņš ticēja sapnim par savu uzņēmumu un izveidoja to, sadarbojoties ar finanšu institūciju Altum. Sākumā uzņēmuma vienīgais metinātājs bija pats Jānis. Pamazām, augot uzņēmuma klientu lokam, tika pieņemti darbā darbinieki. Šobrīd uzņēmumā strādā vēl 3 metinātāji.

SIA Metinātava strādā individuāli ar katru pasūtījumu. Īpašnieks brauc pie klientiem un veic precīzu uzmērīšanu. Tiek sagatavoti rasējumi un vizualizācijas. Kad klients to akceptējis, darbnīcā tiek uzsākts izgatavošanas darbs: metāla griešana, urbšana, valcēšana, metināšana, slīpēšana un pulēšana.

Galerijā augstāk iespējams aplūkot, kā top metāla kāpnes un margas!