Būvniecība un īpašums

Par 4 milj. eiro būvēs dzīvojamās mājas Teikā

Ingrīda Drazdovska, 14.04.2011

YIT Celtniecība

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA YIT Celtniecība ir sākusi jauna dzīvojamo māju kompleksa Bieķerziedi būvniecību Rīgā, Teikas rajonā. Projektā plānots investēt vairāk nekā 4 miljonu eiro.

Ekspluatācijā projektu plānots nodot 2012. gada pavasarī. Šis ir viens no projektiem, ko SIA YIT Celtniecība pašlaik attīsta. Db.lv jau ziņoja, ka šī kompānija pašlaik būvē arī kompleksus Ēbeļmuiža Ziepniekkalnā un Riverstone Ķīpsalā.

Projektus Bieķerziedi veidos divas piecstāvu ēkas, kurās paredzēti 80 dzīvokļi un 66 autostāvvietas (38 būs pazemes, bet 28 virszemes stāvvietas). Projektā paredzēti vienas līdz četru istabu dzīvokļi 33 – 81 m2 platībā. Ēku teritorijā plānots labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, kas būs norobežots ar dzīvžogu un dažādām atpūtas vietām.

Pēc SIA YIT Celtniecība valdes priekšsēdētāja Andra Božē teiktā, pašlaik tirgū trūkstot jaunu, kvalitatīvu vidēja līmeņa mājokļu ar pārdomātu plānojumu un labās vietās. Bieķerziedu ēkām piešķirts Energo efektivitātes sertifikāts. Dzīvokļu cena šobrīd ir plānota no 810 Ls/m2.

SIA YIT Celtniecība ir Somijas korporācijas meitas uzņēmums Latvijā.

Db.lv ziņoja, ka šobrīd jaunu dzīvojamo māju projektu attīstību turpina vai plāno atsākt arī citas kompānijas. Kopumā jauno mājokļu tirdzniecība šogad ir spraigāka, salīdzinot ar pagājušo gadu, turklāt šo segmentu uzlūkojot arī ārvalstu pircēji, bet bankas aktīvāk kreditējot dzīvokļu pircējus. Attīstītāji uzskata, ka pašlaik piedāvājums šajā segmentā ir ierobežots. Banku uzņēmumu pārņemtos īpašumus šobrīd jāuzskata, ka «izņemtus» no tirgus.

Komentāri

Pievienot komentāru