Būvniecība un īpašums

Pārvēlēta Privatizācijas aģentūras valde

Žanete Hāka, 26.02.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ceturtdien notikušajā VAS Privatizācijas aģentūra ārkārtas akcionāru sapulcē tika iecelta jauna aģentūras valde.

Par aģentūras valdes priekšsēdētāju atkārtoti iecelts Vladimirs Loginovs, par valdes locekli – Juris Vaskāns, informē PA.

Vladimirs Loginovs PA valdes priekšsēdētāja pienākumus pilda jau kopš 2014. gada novembra, iepriekš viņš bijis PA Komercdarbības dienesta vadītājs, kā arī investora piesaistes bankai Citadele projekta vadītājs.

Savukārt, Jurim Vaskānam jau ir iepriekšēja darba pieredze PA valdes locekļa amatā, viņš bijis arī bankas Citadele un Parex bankas padomes loceklis.

PA valdes locekļu kandidātu atlases nominācijas komisija izvērtēja konkursā saņemtos kandidātu pieteikumus, no kuriem tie, kas saņēmu visaugstāko novērtējumu un atbilda kandidātiem izvirzītajiem kritērijiem, tika izvirzīti izvērtēšanai ekonomikas ministrei. Pēc kandidātu izvērtēšanas ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola pieņēma lēmumu par divu kandidātu iecelšanu Privatizācijas aģentūras valdē.

PA valdes locekļu kandidātu atlases process tika organizēts atbilstoši Publiskās personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā ietvertajiem nosacījumiem, kas paredz valdes locekļu atlasi atbilstoši labas korporatīvās pārvaldības principiem, kas nodrošinot atklātu, godīgu un profesionālu valdes locekļu atlasi. Attiecīgi ekonomikas ministre izveidoja nominācijas komisiju, kuras sastāvā bija pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, kā arī neatkarīgie eksperti.