Citas ziņas

Populārākie tūristu galamērķi Lieldienu brīvdienās būs Itālija, Lisabona un Madride

Lelde Petrāne, 28.03.2010

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šogad Lieldienu brīvdienās populārākie galamēķi būs Itālija, kā arī Portugāles galvaspilsēta Lisabona un Spānijas galvaspilsēta Madride, aģentūrai BNS atzina aptaujatie tūrisma operatori.

Tūrisma aģentūras Kaleva Travel ceļojumu konsultanti norādīja, ka skolēnu pavasara brīvdienas ir viens no aktīvākajiem ceļošanas periodiem arī Latvijas iedzīvotājiem - ceļojumu aktivitāte šajā laikā vidēji pieaug par 34%, salīdzinot ar pārējiem gada mēnešiem.

Kaleva Travel informē, ka ģimeņu ceļojumi pavasara skolēnu brīvdienu laikā tika rezervēti jau janvārī un februārī. Populārākie ceļojumu virzieni ir Lisabona, Madride, Itālija un Ēģipte. Vidējā ceļojumu cena vienai personai ir 300 līdz 350 latu par piecu dienu ceļojumu vai arī ap 400 latiem par nedēļu garu atpūtu Ēģiptē.

Ceļojumu rezervāciju skaits, salīdzinot ar pagājušā gada martu - aprīli, saglabājies praktiski tādā pašā apmērā, bet sarukušas naudas summas, kas tiek tērētas par ceļojumiem, atzīst Kaleva Travel.

Analizējot rezervēšanas datus, Kaleva Travel eksperti prognozē, ka interese par atpūtas ceļojumiem šīs vasaras sezonai būs aptuveni tāda pati kā pērn, jo 2009.gadā vasaras ceļojumi tika rezervēti vēl pirmskrīzes laikā.

Tāpat arī pilna servisa tūrisma pakalpojumu sniedzēja Latvia Tours izpilddirektore Ieva Keiša aģentūrai BNS atzina, ka pārdoto ceļojumu skaits Lieldienu brīvdienām ir lielāks salīdzinājumā ar citiem mēnešiem. Populārākie klientu izvēlētie ceļojumu galamērķi šogad Lieldienu brīvdienās ir Itālija, Lisabona, Madride.

Kaleva Travel ir Somijas lielākās darījumu tūrisma grupas Kaleva Travel Oy uzņēmums Latvijā.

Latvia Tours ir Latvijas lielākā tūrisma aģentūra, kas dibināta 1992.gadā kā pirmā privātā ceļojumu firma Latvijā. 2005.gadā Latvia Tours mainīja īpašniekus - līdzšinējie kompānijas saimnieki to pārdeva investoriem no Vācijas. Uzņēmums pieder Deividam un Tatjanai Verjē.

Komentāri

Pievienot komentāru