Fin-tech

Revolut tuvojas Singapūrai un Japānai

Anda Asere, 03.12.2018

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Londonā dibinātais finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums Revolut saņēmis maksājuma iestādes un elektroniskās naudas licenci Singapūrā un elektroniskās naudas licenci Japānā

Līdz ar to 2019. gada pirmajā ceturksnī kompānija plāno uzsākt darbu šajās valstīs. Iecerēts, ka tām sekos ASV un Kanāda.

Āzijā cilvēki maksā vienas no lielākajām komisijas maksām visā pasaulē

«Iespēja satricināt Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstu finanšu tirgu ir sevišķi pievilcīga, jo turienes klienti jau ilgu laiku ir neapmierināti ar augstajiem nodokļiem, kurus uztur valsts lielās komercbankas. Āzijā cilvēki maksā vienas no lielākajām komisijas maksām visā pasaulē, veicot starptautiskos naudas pārvedumus vai norēķinoties ar karti ārvalstīs. Tādēļ esam pārliecināti, ka Revolut piedāvājums tur ātri kļūs populārs,» apgalvo Niks Storonskijs (Nik Storonsky),Revolut līdzdibinātājs un vadītājs.

T.s. Kiberpirmdienā, kas ir pirmdiena pēc Pateicības dienas un Melnās pietdienas, kad Revolut piedāvāja pirmo bezmaksas karti, divu dienu laikā uzņēmums piesaistīja vairāk nekā 30 tūkstošus jaunus lietotājus – aptuveni vienu jaunu klientu piecās sekundēs. Šobrīd Revolut pakalpojumus izmanto 3,2 miljoni klientu.

Nesen Oracle veiktais pētījums liecina, ka septiņi no desmit Singapūras iedzīvotājiem labprāt izmēģinātu digitālo banku alternatīvas. Japānā šis skaits ir nedaudz zemāks – ieinteresētību par tādiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem norādīja pieci no desmit aptaujātajiem.

Revolut darbību sāka 2015. gada jūlijā, iepazīstinot pasauli ar ambiciozu mērķi reformēt banku sektoru. Kompānijas klienti ar mobilās lietotnes palīdzību var atvērt kontu, tērēt naudu 150 dažādās valūtās visā pasaulē bez papildu samaksas, aplikācijā vienlaikus glabāt un pārvaldīt līdz 24 valūtām un tās mainīt, izmantojot starpbanku valūtu kursu.

Mazāk nekā trīs gadu laikā Londonā dibinātais uzņēmumus visā Eiropā ir sasniedzis 3,2 miljonus lietotāju, kuri veikuši vairāk nekā 245 miljonus darījumu, kuru kopējā vērtība sasniedz 32 miljardus ASV dolāru. Revolut tiek dēvēts par vienu no visstraujāk augošajiem finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumiem pasaulē un ir piesaistījis 336 miljonus ASV dolāru no tādiem investoriem kā Index Ventures, Ribbit Capital, Balderton Capital un DST Global.

Komentāri

Pievienot komentāru