Ražošana

SAF Tehnikas apgrozījums audzis par ceturtdaļu

Žanete Hāka, 17.05.2017

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

2016./2017. finanšu gada trešā ceturkšņa AS SAF Tehnika grupas neauditētais konsolidētais neto apgrozījums bija 3,77 miljoni eiro, kas ir par 25%, jeb 0,75 miljoniem eiro vairāk nekā 2015./2016. finanšu gada trešajā ceturksnī, bet par 13% mazāk nekā šī gada otrajā ceturksnī.

2016./2017. finanšu gada trešo ceturksni grupa noslēdza ar 324 tūkstošu eiro peļņu (neauditēti). Konsolidētais neauditētais 2016./2017. finanšu gada 9 mēnešu rezultāts ir 1,15 miljonu eiro peļņa, kas ir par 797 tūkstošiem vairāk, salīdzinot ar 353 tūkstošu eiro peļņu, kas bija grupas iepriekšējā - 2015./2016. finanšu gada 9 mēnešu rezultāts.60% no trešā ceturkšņa apgrozījuma veido pārdošana Ziemeļamerikas un Latīņamerikas valstu reģionā un par 0.86 miljoniem pārsniedz iepriekšējā ceturkšņa rezultātus. 9 mēnešu laikā šī reģiona ieņēmumu pārsniedz 53% no grupas apgrozījuma. Eiropas un NVS valstu reģiona apgrozījums veido 29% jeb 1,09 miljonus eiro, kas ir samazinājums pēc 2. ceturkšņa apjoma pieauguma, kas bija saistīts ar klientu vajadzībām pielāgotu risinājumu pārdošanas. Āzijas, Āfrikas un Tuvo Austrumu reģiona apgrozījums bija 0.4 miljoni EUR un ir līdzvērtīgs pēdējā gada vidējiem apjomiem.

Ceturksnī produkti pārdoti 44 valstīs.

Grupas 2016./2017. finanšu gada 9 mēnešu neauditētais konsolidētais apgrozījums bija 11.9 miljoni eiro, kas ir 19% palielinājums salīdzinot ar ieņēmumu apjomu šai pašā periodā pērnajā finanšu gadā.Grupas neto skaidrās naudas līdzekļu bilance uz perioda beigām bija 5,4 miljoni eiro.

Ceturkšņa laikā SAF Tehnika piedalījās vairākās izstādēs ASV, kas pulcē lielākos ASV interneta pakalpojumu sniedzējus. Kā arī Rīgas Tehniskās universitātes un Transportu un sakara institūta organizētajās Karjeras dienās popularizēja inženierzinātņu iespējas. SAF Tehnika ieviesusi Net Promoters Score vērtējumu sistēmu, lai mērītu klientu apmierinātību un savlaicīgi novērstu komunikācijas problēmas ar klientiem un partneriem.

SAF Tehnika ir uzņēmums, kas ilgstoši ir uzkrājis pieredzi un zināšanas mikroviļņu radio izstrādē un ražošanā. SAF Tehnika turpinās darbu pie kvalitatīvu produktu radīšanas mikroviļņu datu pārraides tirgum, piedāvājot ne tikai standartizētus risinājumus, bet arī produktu modifikācijas īpašu klientu vajadzību nodrošināšanai, kā arī meklējot inovatīvas idejas mikroviļņu datu pārraides pielietojumam. Grupa ir finansiāli stabila. Kompānijas mērķis ir stabilizēt apgrozījuma līmeni, kas nodrošina pozitīvu neto rezultātu ilgtermiņā. SAF Tehnika valde atturas sniegt konkrētas pārdošanas un darbības rezultātu prognozes, skaidrots uzņēmuma paziņojumā.

Komentāri

Pievienot komentāru