Slavenā Bolderājas kebabnīca plāno paplašināties 

Tuvāko divu gadu mērķis ir atvērt vēl vienu kebabnīcu, šoreiz - tuvāk Rīgas centram, biznesa portālam db.lv pastāstīja Bolderājas slavenās kebabnīcas, kas pieder ģimenes uzņēmumam SIA «Gvatar», saimnieks Agasifs Ibragimovs. Viņš sagaida ar smaidu sejā un tikko ceptu kebabu.

Laura Mazbērziņa, 11.06.2018
1/23

SIA «Gvatar» saimnieks Asifs Ibragimovs (pa vidu) ar studentiem no Uzbekistānas.

Foto: Paula Čurkste/LETA

Ģimenes uzņēmums - A. Ibragimovs kebabnīcā saimnieko kopā ar mammu - izveidots 2013. gadā, un tā biznesa modelis ir vienkāršs - gatavot kebabus, izmantojot pašceptu maizi. Pārējie ģimenes locekļi esot piedalījušies kebabnīcas izveidē ar idejām, ierosinājumiem un iesaistījušies finansiālā veidā.

Bolderājas kebabnīcas popularitāte ir sava veida fenomens, to atzīst arī citi uzņēmēji. Savukārt, A. Ibragimovs to saista ar piedāvājuma kvalitāti: «Galvenais ir uzturēt labu kvalitātes kontroli, tad cilvēki brauks kaut vai 20 un 50 kilometrus pie tevis.»

SIA «Gvatar» sākotnēji plānoja atvērt picēriju, bet darba gaitā tomēr tapa kebabnīca. Ģimenes, kurai pieder uzņēmums, saknes meklējamas Azerbaidžānā un Gruzijā, bet tā jau 22 gadus dzīvo Latvijā.

Uzņēmuma «Gvatar» saimnieku A. Ibragimovu katru dienu pašu var sastapt Bolderājas kebabnīcā, kura atrodas mazās telpās Stūrmaņu ielā 29. «Katra uzņēmuma panākumu atslēga ir klientu vajadzību apmierināšana,» biznesa portālam db.lv uzsver A. Ibragimovs.

Ikdienā kebabnīcā uz vietas klientus apkalpo divi līdz trīs cilvēki. Laikā, kad db.lv tur viesojās, strādāja arī divi studenti no Uzbekistānas. «Gvatar» ir piedalījies arī Kalnciema kvartāla tirdziņā, taču citos izbraukumos nav devies, jo trūkstot darbinieku.

Kebabnīcas izveidē investēti ģimenes līdzekļi, bet katru gadu tiek ieguldīts attīstībā. Konkrētus rādītājus gan A. Ibragimovs neatklāj.

«Es uzskatu, ka Bolderāja ir labākā vieta Rīgā, jo šeit ir ne tikai kluss un mierīgs, bet arī jūra un mežs. Šeit ir laba vieta, kur uzsākt biznesu,» ir pārliecināts A. Ibragimovs. Taču uzņēmuma divu gadu mērķis ir atvērt vēl vienu kababnīcu tuvāk Rīgas centram, viņš stāsta.

«Es uzskatu, ka katrs var būt uzņēmējs tikai nepieciešams liels gribasspēks. Ja cilvēks grib strādāt, tad viņam ir visas iespējas, jo, ja sevi pilnībā velta darbam, tad var visu. Ja Tu gribi kaut ko sasniegt, sāc strādāt,» mudina A. Ibragimovs.

Informācija no Lursoft par SIA «Gvatar»:

Uzņēmuma juridiskā adrese ir Rīga, Lielupes iela 66 – 16. Kompānija Komercreģistrā ierakstīta 2013.gadā un tās apmaksātais pamatkapitāls ir 1,42 eiro.

Kā kompānijas pamatdarbība reģistrēta gatavu ēdienu ražošana un restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.

Pērn uzņēmuma apgrozījums bija 40 tūkstoši eiro, bet zaudējumi – 115 eiro. Kompānijā strādāja 10 darbinieki.

Uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir Gruzijas pilsonis Agasifs Ibragimovs, kuram pieder 100% uzņēmuma daļu.

Jaunākais izdevums