Ražošana

Uzsāk personalizēto lampu biznesu UNIQCUBE

Lelde Petrāne, 16.07.2014

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šā gada jūnija beigās ar konkursa Lec Biznesā atbalstu īstenots dizaina lampu ražošanas projekts UNIQCUBE.

Lampām iespējams pielāgot individuālu dizainu. «Viss sākās ar to, ka palīdzēju tētim taisīt izstādi, kurā mēs veidojām līdzīgas griestos iekaramas lampas – man ļoti iepatikās, kā tās iederas dzīvoklī, un sagribējās uztaisīt lampu, kas būtu tieši pieskaņota manai istabai. Man un maniem draugiem iepatikās šī doma un, nedaudz pārmainot lampu konstrukciju – tā, lai tās varētu ne tikai iekārt griestos, bet arī nolikt jebkur uz grīdas vai galda - sapratu, ka neesmu vienīgā, kurai varētu patikt šī ideja,» stāstīja UNIQCUBE uzņēmuma vadītāja 23 gadus jaunā Rīgas Ekonomikas augstskolas absolvente Anna Sedleniece.

Lai gan UNIQCUBE lampu galvenā doma ir tāda, ka, iesūtot savas bildes, to dizainu ir iespējams pielāgot katra individuālajām vēlmēm, ir arī pieejami jau gatavi dizaina varianti, kuru autors ir Annas Sedlenieces brālis, topošais arhitekts Atis Sedlenieks. Patlaban ir pieejami septiņi UNIQCUBE gatavie varianti:

Katra dizaina pamatā esot kāda konkrēta doma, piemēram, lampa KNOW YOUR STARS veidota, iedvesmojoties no debess zvaigznājiem, un lampas augšpusē atainotajiem zvaigznājiem atrašanās vieta precīzi atbilstot īstajam izvietojumam debesīs un pie katra zvaigznāja ir norādīts tā latīniskais nosaukums.

A. Sedleniece norāda: «Manuprāt, mērķa tirgus ir plašs, šī lampa ir dizaina elements dzīvoklī, bet es to saskatu arī kā dāvanu draugiem. Kā vēl vienu mērķa auditoriju es saredzu interesantas kafejnīcas un viesnīcas, kas īpaši piedomā par savu individuālo zīmola un identitātes veidošanu.»

UNIQCUBE tehniskais apraksts:

• Izmērs - 300x300x300 mm;

• Vada garums – 180 mm

• Svars – 500g

• Materiāls – apdrukāts 210μ poliesters

• Darbības elektriskais spriegums - 220-240V 50HZ;

• Ekonomiskā spuldze - 8w; 220-240V; E14; 1,5mg; 60mA; mūža ilgums: 10000h

Uzņēmums SIA uniqCube izveidots 2013. gada 20. novembrī. UNIQCUBE esot izieta testēšana un tas atbilst Eiropas Savienības zemsprieguma direktīvas 2006/95/EC standartiem.