Lauris Liberts: Nevienu sociālo mediju nelietoju tik daudz kā kādreiz

2016. gada 29. augusts plkst. 12:17
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Internets
Dalies ar šo rakstu

«Vai pats vēl lieto draugiem.lv?» laikrakstam Dienas Bizness bija iespēja pajautāt sociālā tīkla «tēvam» Laurim Libertam. 

Fragments no intervijas:

Vai pats vēl lieto draugiem.lv?

Šad tad, bet nebūt vairs neesmu tik aktīvs lietotājs kā kādreiz. Atklāti sakot, vairs nevienu sociālo mediju nelietoju tik daudz kā kādreiz – ne Facebook, ne Twitter, ne Instagram, ne Snapchat. Draugiem.lv joprojām ir superlojāla bāze, un, kamēr tā mums ģenerēs vairākus simtus tūkstošu eiro ienākumu mēnesī, tik ilgi tas bizness būs. Kā būs pēc desmit gadiem, nezinu. Zinu, ka draugiem.lv komanda veiks samērā grandiozus eksperimentus, un esmu pateicis – droši mēģiniet! Lieta tāda, ka mums nav, uz ko paskatīties pasaulē un pārņemt veiksmīgu praksi, jo nav vairs tādu uzņēmumu kā draugiem.lv. Mums joprojām ir jābūt tam buldozeram, kas meklē iespējamos risinājumus tirgus apstākļos, kādi ir izveidojušies.

Tu pats vairs īsti nelieto sociālos tīklus. Vai arī apkārt cilvēki rīkojas līdzīgi?

Darbā ziņkārības pēc esmu apjautājies, ko kolēģi lieto. Lielākā daļa – Instagram un Snapchat, bet Twitter vairs nelieto neviens.

Tev ir žēl laika vai negribas draudzēties?

Domāju, ka es esmu palicis vecs. Joprojām lasu blogus, lielāko daļu informācijas smeļos tur.

Šobrīd bērni teju vai piedzimst ar planšeti rokās. Kāds ir tavs skatījums par to?

Es to lieliski redzu, jo man ir divgadīga meita un viņai ārkārtīgi patīk visi mazie ekrāni. Tas ir interesants fenomens. Tiklīdz viņa ierauga, ka mēs kādam zvanām vai lasām e-pastu, viņai arī vajag telefonu. Tāpēc sadzīvē maksimāli ierobežojam telefona lietošanu.

Vai es pareizi sapratu – tu slēp telefonu no meitas?

Jā, mēs slēpjam telefonus. Pēc iespējas nedodam to vispār, izņemot situācijas, kad aizejam uz restorānu un gribam mierīgi paēst. Tad viņai ir pusstunda ar telefonu.

Visu interviju Jābūt tur, kur ir tavs bizness lasiet 26. augusta laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu