Sekojot idejai: No hobija līdz restorānam

Autors: Kristīne Stepiņa
2017. gada 12. jūlijs plkst. 9:28

Divus gadus nostrādājuši mājražotāja statusā, zīmola Cepiens radītāji ir izveidojuši ceptuvi un restorānu Rīgā Pārdaugavā, Meža ielā

Tagad Cepiena komanda kaļ plānus par paplašināšanos.

DB jau rakstīja, ka pirms dažiem gadiem Denīze Lapinska un Uldis Ronis uz Rīgas birojiem sāka no rītiem izvadāja siltus mafinus, smalkmaizītes un citus kārumus, bet pusdienlaikā pieveda salātus un zupas. Tāpat viņi klāja galdus dažādos korporatīvajos pasākumos. Savu piedāvājumu nosaucot Cepiens.

Sasniedzot 50 klientus un apjomus, kas pēc Pārtikas un veterinārā dienesta noteikumiem vairs neatļauj mājās ražot, lai turpinātu attīstīties, Cepiena komandai biznesa turpināšanai bija nepieciešamas ražošanas vai ēdināšanas telpas.

2014. gada sākumā atrastas piemērotas telpas Meža ielā, kurās iepriekš mitinājās kafejnīca Telle. Cepiena izkārtne pie nama fasādes parādījās tikai 2015. gada rudenī, jo iesākumā, saskaņā ar līguma nosacījumiem ar iepriekšējiem telpu nomniekiem, darbība notikusi, izmantojot nosaukumu Telle. Ieguldot vairākus desmitus tūkstošus eiro, izremontētas un labiekārtotas telpas, kredīti šim mērķim netika ņemti.

Kad D. Lepinska un U. Ronis meklējuši telpas biznesa paplašināšani, piedāvājums bijis visnotaļ mazs un piemērotu vietu atrast bijis grūti. Tā kā D. Lapinska pati ir dzimusi t.s. Āgenskalna priedēs, viņa ir gandarīta par restorāna izveidošanu Pārdaugavā, netālu atrodas vairāki parki un Ķīpsalas pludmale. Viņa ir novērojusi, ka Pārdaugava kļūst sakoptāka un šeit attīstās uzņēmējdarbība.

Uzņēmums pāno paplašināties, tam ir nepieciešamas lielākas telpas gan noliktavai, gan darbiniekiem. Tāpat plānots paplašināt ēdināšanas zāli, kurā šobrīd var vienlaicīgi apkalpot 46 viesus. Jaunas telpas Cepiens nemeklē, bet plāno izplesties Meža ielas ēkā.

Cepiena talismans ir suns Nori. Restorāns ir atvērts labi audzinātiem suņiem.

Plašāk lasiet rakstā No hobija līdz restorānam trešdienas, 12. jūlija, laikrakstā Dienas Bizness!

TEVI VARĒTU INTERESĒT ARĪ:
Bijušais Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas izpilddirektors tagad cep mafinus