2008.gada laikā SIA Glaskek Latgale darbu pēc pašu vēlēšanās pametuši 30 darbinieki, un šī gada pirmajā ceturksnī darbinieku skaitu uzņēmumā plānots samazināt par 30.
Pašreiz uzņēmumā nodarbināti 144 strādājošie. SIA Glaskek Latgale šogad paredz arī ražošanas apjomu kritumu par 30%. „Pēc pirmā ceturkšņa skatīsimies, ko darīt tālāk – vai atkal pieņemt jaunus darbiniekus, vai nē,” stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Viktors Lukjančiks. 2008.gadā uzņēmums nav veicis speciālu darbinieku skaita samazināšanu, bet pēc paša vēlēšanās uzņēmumā darbu atstājuši 30 cilvēki. Savukārt ražošanas apjomi 2008.gadā sarukuši par 15%, salīdzinot ar 2007.gadu. „Ražošanas apjomi ir kritušies visās kategorijās, taču pozitīvais aspekts pašreiz meklējams alumīnija stikloto konstrukciju ražošanā, kur pasūtījumi ir gan no valsts, gan komercstruktūrām,” atklāj V.Lukjančiks.
Pēc provizoriskām aplēsēm pērn uzņēmums strādājis ar 6.8 milj. Ls lielu apgrozījumu, kas ir par 15.5% mazāk kā iepriekš, un ar 100 tūkst. Ls lielu bruto peļņu. 70% uzņēmuma pamatkapitāla pieder igauņu AS Glaskek, kas paziņojis par savu meitasuzņēmumu konsolidāciju vienā holdingā. V.Lukjančiks norāda, ka SIA Glaskek Latgale šīs pārmaiņas neskars.