Start-up

500 Startups aicina uz atlasi pirmssēklas stadijas startup uzņēmumus

Rūta Lapiņa, 03.11.2017

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Paplašinot «Digital Freedom Festival» mērogu, arī šogad pasaules vadošais akcelerators «500 Startups» no ASV aicina pirmssēklas (pre-seed) stadijas startup uzņēmumuspieteikties konkursam (startup pitch), informē «Digital Freedom Festival» preses sekretāre Inga Tauriņa.

Uzvarētājs saņems iespēju iegūt zināšanas, netiešo finansējumu un atbalsta rīkus vairāk nekā 100 000 ASV dolāru vērtībā. Pieteikšanās termiņš - 10. novembris.

«Rīga ir vienīgā vieta Eiropā, kur pasaulē vadošais akcelerators 500 Startups no ASV organizē startup pitch konkursu jeb atlasi jaunuzņēmumiem. Tā ir «zelta biļete» mūsu reģiona uzņēmumiem un iespēja iegūt ne tikai finansējumu vairāk nekā 100 000 dolāru apjomā, bet arī zināšanas un pieredzi San Francisko,» saka «Digital Freedom Festival» līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa.

«Jums nebūs jāmēro garais ceļš uz Silīcija ieleju, lai prezentētu savu ideju, Silīcija ieleja nāk pie jums uz Rīgu, lai varat pieteikt sevi plašākai pasaulei,» viņa piebilst.

Uzņēmumi, kuri izturēs pirmo atlases kārtu, 26. novembrī piedalīsies 500 Startups mentoringa programmā, savukārt labākie 3-5 uzņēmumi 29. novembrī varēs prezentēt savu ideju vietējiem un starptautiskiem investoriem, medijiem un citiem «Digital Freedom Festival» apmeklētājiem, iegūstot atpazīstamību un jaunus kontaktus. Konkursa uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz fināla atlases kārtu Silīcija ielejā iekļūšanai nākamajā akceleratora «iesaukumā».

Dalība «500 Startups« konkursā dos iespēju pilnveidot savu ideju un prezentēšanas spējas, iegūt produkta novērtējumu no industrijas pārstāvjiem un ekspertiem, piekļūt pasaules mēroga kontaktiem un investoriem.

Pagājušajā gadā «500 Startups« konkursā uzvarēja uzņēmums no Latvijas «Funderful» un uzņēmums no Somijas «SkenarioLabs».

«500 Startups» ir riska kapitāla fonds un startup akselerators, kas žurnāla Forbes aptaujā atzīts par vadošo pasaulē. Uzņēmums pārvalda 350 miljonu ASV dolāru investīciju portfeli un ir investējis vairāk nekā 1800 tehnoloģiju startup uzņēmumos no visas pasaules. 500 Startups portfelī ietilpst uzņēmumi, kuru vērtība pārsniedz 100 miljonu un 1 miljardu dolāru, piemēram, «Twilio», «Behance», «MakerBot» un daudzi citi.

Komentāri

Pievienot komentāru