Reklāmraksti

ACC Distribution vēlas nostiprināt IT un elektronisko iekārtu izplatītāja pozīcijas Baltijas valstīs

, 11.05.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Viens no lielākajiem elektronisko iekārtu izplatītājiem Baltijā ACC Distribution šī gada aprīlī svin 20 gadu jubileju. Uzņēmums ir ieguvis pasaules ievērojamāko IT un elektronikas preču ražotāju atzinību un uzticēšanos un plāno nostiprināt pozīcijas Baltijas valstīs, nodrošinot visinovatīvākās tehnoloģijas.

ACC Distribution valdes priekšsēdētājs Reģimants Božus (Regimantas Buožius) skaidro, ka uzņēmuma galvenais mērķis ir radīt pievienoto vērtību saviem klientiem: „Vienmēr esam koncentrējušies uz mūsu klientu vajadzībām, pielāgojoties ražotājiem un cenšoties iespējami ātri pieņemt lēmumus.”

Uzņēmums pārstāv vairāk nekā 200 tehnikas ražotāju, tostarp Asus, Dell, Intel, Lenovo, Microsoft un citus slavenus zīmolus. „Pašlaik uzņēmumā strādā 300 darbinieku, kas apkalpo vairāk nekā 4 000 klientu Baltijā, Gruzijā, Baltkrievijā un Kaļiņingradā. 2017. gadā mūsu uzņēmums ir sasniedzis rekordlielu apgrozījumu — 230 miljonus eiro,” par panākumiem informē ACC Distribution direktors Žīmants Baušis (Žymantas Baušys).

„Viens no mūsu stratēģiskajiem mērķiem ir nepārtraukti uzlabot uzņēmuma efektivitāti, optimizējot preču pasūtīšanas procesu. Esam ieviesuši jaunu e-komercijas preču pasūtīšanas portāla versiju, nodrošinot labākas preču pārlūkošanas iespējas,” komentē Ž. Baušis. Tāpat ir plānots veltīt ievērojamas pūles, lai Baltijas valstīs piegādātu lietu interneta, viedmājokļa un virtuālās realitātes jaunumus, kā arī citus inovatīvus risinājumus.

Visdažādāko elektronisko ierīču pārdošanas apjoma pieaugums liecina par uzņēmuma prasmi apzināt un apmierināt klientu vajadzības Latvijā. „Pārdošanas īpatsvars Latvijā veido 26 % no visa ACC Distribution pārdošanas apjoma Baltijā. Salīdzinot 2016. ar 2017. gadu, vērojams, ka dronu pārdošana ir palielinājusies pieckārtīgi, bet pārdotās mazās sadzīves tehnikas daudzums ir pieaudzis par 17 %,” norāda SIA ACC Distribution pārdošanas vadītājs Latvijā Maksims Noskovs.

Komentāri

Pievienot komentāru