Foto

FOTO: TechHub Riga jaunās telpas

Anda Asere, 02.09.2016

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Šodien notiks IT un tehnoloģiju nozares pārstāvju kopā strādāšanas vietas TechHub Riga jauno telpu atklāšana. Iepriekš organizācija atradās Citadeles ielā, vēlāk pārcēlās uz Vecrīgu, bet nu atkal iekārtojusies jaunā vietā – Sporta ielā

Vaicāts, kāpēc TechHub Riga no telpām Vecrīgā pārcēlās uz Sporta ielu 2, TechHub Riga vadītājs Dāvis Suneps skaidro, ka pārcelšanās notikusi, jo organizācija nolēma novirzīt visus iespējamos līdzekļus startup ekosistēmas uzlabošanā, nevis telpu nomā Vecrīgā.

Jaunajās telpās ir 40 vietas pastāvīgiem dalībniekiem un 20 vietas nepilna laika dalībniekiem. Šobrīd jaunajās telpās darbojas 23 startup uzņēmumi un vēl ir brīvas vietas desmit pastāvīgiem dalībniekiem un sešiem nepilna laika dalībniekiem. Pilna laika dalība TechHub Riga maksā 125 eiro mēnesī, bet nepilna laika – 45 eiro mēnesī. «TechHub biedra maksā ir iekļauts viss, ko startup var vēlēties – telpas, optiskais internets, iekšējie pasākumi utt.,» saka D. Suneps.

«TechHub klājas labi! Jaunās telpas palīdz saliedēt dalībniekus, ieviešam jaunas informācijas apmaiņas iniciatīvas, kā arī TechHub beidzot ir savs galda tenisa galds,» saka D. Suneps.

Kad iepriekšējā reizē TechHub Riga pārcēlās no telpām Citadeles ielā uz Vecrīgu, vairāki startup kļuva pastāvīgi un sāka nomāt paši savas telpas. Tā notika ar Infogr.am, Sellfy un Froont. Tagad ir līdzīgi un divas kompānijas pārceļas uz savām telpām – MaxTraffic un Funderful. «Abas ir salīdzinoši lielas komandas, kas pārgājušas uz savām biroja telpām un izaugušas no TechHub,» saka D. Suneps.

Komentāri

Pievienot komentāru