Programmatūra

Positivus festivālā būs arī startup telts

Anda Asere, 06.07.2016

TechHub Riga līdzdibinātājs Ernests Štāls

Foto: TechChill 2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas nozīmīgākā ikgadējā startup un tehnoloģiju konference TechChill šovasar sadarbosies ar leģendāro mūzikas festivālu Positivus un tā laikā notiks konferences vasaras sesija

Tās laikā dalībniekiem būs iespēja atpūsties un smelties iedvesmu TechChill Summer Hub teltī, apvienojot mūzikas, mākslas un tehnoloģiju pieredzi vienā pasākumā. TechChill vasaras teltī būs iespēja iepazīties ar tehnoloģiju jaunuzņēmumiem no Baltijas valstīm, dzirdēt iedvesmojošas runas un diskusijas, kā arī notiks prezentēšanas skola un ideju sacensības.

«Festivāls ir kļuvis par nozīmīgu notikumu, kas spēj pulcēt progresīvāko Baltijas sabiedrības daļu un, ja runājam par saturu, jau sen ir izaudzis ārpus mūzikas robežām un kalpo kā laba platforma, lai iepazīstinātu cilvēkus klātienē ar jaunumiem dažādās jomās, jo festivāla apmeklētāji ir atvērti un gatavi veltīt laiku un uzmanību, lai uzzinātu ko jaunu. Startup kompānijām tā ir izcila iespēja satikt klātienē savus esošos un nākotnes klientus, lai uzrunātu šo milzīgo auditoriju – pārliecinātu un testētu idejas klātienē,» teic Andis Zusts, viens no Positivus festivāla organizatoriem.

«TechChill un Positivus ir unikāla sadarbība, jo mūs vieno līdzīgi mērķi. Mēs vēlamies pastāstīt un izcelt par Baltijas labākos talantus un idejas, neatkarīgi no tā, vai tie nāk no mūzikas, mākslas vai tehnoloģiju vides. Tehnoloģiju konference TechChill šo gadu laikā ir izveidojusies par spēcīgu zīmolu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām kā jaunuzņēmumu kultūru apvienojošais tehnoloģiju «festivāls». Tas ne tikai atved uz Latviju starptautiskus veiksmes stāstus, bet mērķis ir šurp atvilināt medijus un investorus, lai iepazīstinātu ar inovācijām un talantiem, kas mīt Latvijā. Tehnoloģiju radītājiem tā ir milzīga, unikāla iespēja – parādīt savas idejas ne tikai nozares kolēģiem un investoriem, bet gūt atsauksmes no tūkstošiem Positivus apmeklētāju, kuri nākotnē var kļūt par viņu klientiem. Mūzika ir Latvijas identitāte, bet mēs gribam, lai nākotnē mūs asociē ar potenciālu tehnoloģiju vidē. Gan Positivus, gan TechChill ir spēcīgi katrs savā nozarē, bet nav šaubu, ka, stāstot par sevi kopā, mēs varam viens otru papildināt,» stāsta Marija Ručevska, TechChill vadītāja.

TechChill Summer Hub sponsors ir Social Discovery Ventures. Tas ir starptautisks zīmols, kas apvieno tehnoloģiju uzņēmumu grupu. Kompānijas portfeli veido vairāk nekā 50 tiešsaistes zīmoli, piemēram, Shazam, TripTogether, Dating.com, LinguaLeo, StreetLife, turklāt tas ir viens no AirDog investoriem. «Mūsu uzņēmuma pamatvērtības ir iedrošināt cilvēkus sadarboties, balstoties uz kopīgām interesēm un gūstot abpusēju labumu, tāpēc šis pasākums ir izcils piemērs šāda veida sadarbībai. Kā uzņēmums arī mēs Baltijas valstu reģionā saskatām lielu potenciālu, tāpēc mūsu plānos ir tuvākajā laikā atvērt koprades telpu tehnoloģiju uzņēmumiem mūsu Rīgas birojā,» stāsta Dmitrijs Volkovs (Dmitry Volkov), Social Discovery Ventures līdzdibinātājs. Arī Latvijā radītais jaunuzņēmums AirDog viesosies TechChill Summer Hub teltī.

TechChill Summer Hub dienaskārtībā ietilpst Pitch Master Class jeb Ideju prezentēšanas meistarklase, kurā ikvienam būs iespēja apgūt pāris noderīgus padomus, kā pārliecināt par savu ideju citos, un tam sekos ideju «pičošanas» sacensības, kurās būs iespēja laimēt balvas no TechChill un sponsoriem. Sestdienā ieplānots diskusiju panelis par Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmu, kur startup vides pārstāvji un viedokļu līderi neformālā gaisotnē runās par to, ko Baltijas valstis var sniegt pasaulei. Starp viesiem būs Startup Wise Guys vadītāja Egita Poļanska, Latvijas Startup asociācijas valdes loceklis un bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, TechHub Riga līdzdibinātājs Ernests Štāls, Dmitrijs Volkovs no Social Discovery Ventures u.c.

Jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konference TechChill ir vienīgais ikgadējais šāda veida pasākums Latvijā, kas veltīts tieši tehnoloģiju nozares uzņēmējiem. Nākamais pasākums notiks 9. februārī Rīgā, jau sesto gadu pēc kārtas. Nākamajā konferencē uzsvars tiks likts uz jaunuzņēmumu izaugsmi un klientu piesaisti, bet tiks apskatītas arī tādas tēmas kā biznesa attīstība, mārketings un finansēšana, turklāt pasākums būs iespēja tīkloties ar biznesa partneriem, investoriem un medijiem. TechChill organizē nodibinājums TechHub Riga - kopā strādāšanas vieta IT un tehnoloģiju nozares pārstāvjiem. TechChill Summer Hub atbalsta Social Discovery Ventures, Lattelecom un Izraēlas vēstniecība Latvijā.

Komentāri

Pievienot komentāru