Transports un loģistika

GEFCO iegādājies Spānijas uzņēmumu GLT

Zane Atlāce - Bistere, 12.01.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Globāls loģistikas pakalpojumu nodrošinātājs rūpnieciskās loģistikas un automobiļu loģistikas jomā GEFCO Grupa paziņojusi par Spānijas uzņēmuma GLT, Eiropas-Marokas pārvadātāja, iegādi.

GEFCO un GLT apvienošanās perspektīvas ir daudzsološas, jo spāņu uzņēmums savas darbības divās desmitgadēs ir iemantojis tirgū spēcīgu profesionālo reputāciju. Dibināts 1998. gadā, GLT ir atzīts speciālists pilnībā nodrošinātu loģistikas ķēžu apkalpošanā Gibraltāra jūras šaurumā. GLT ir attīstījis spēcīgu partnerību ar automobiļu un modes nozaru klientiem.

Plānots, ka šo uzņēmumu biznesa tīklu, pieredzes, zināšanu un klientu savienošana veicinās GLT un GEFCO darbības un komerciālo apvienošanos.

«Mēs esam priecīgi pievienoties GEFCO, globālam loģistikas pakalpojumu nodrošinātājam ar spēcīgu starptautisku tīklu un ievērojamu pieredzi», sacīja Kristina Orbea (Cristina Orbea), GLT izpilddirektore. «Mēs esam pārliecināti, ka mūsu zināšanu un pieredzes apvienošana nodrošinās labākus pakalpojumus abu uzņēmumu klientiem un radīt labākus apstākļus mūsu turpmākai izaugsmei ».

GLT pilnībā piederēs un to vadīs GEFCO Spānijas filiāle kā īpašu uzņēmējdarbības vienību Eiropas-Marokas maršrutā. GEFCO Spānijas filiālei ir vairāk nekā 30 gadu ilga pieredze augstākā līmeņa loģistikā, filiālē ir 700 darbinieku un tā apkalpo 5000 industriālo klientu. Visa GLT komanda no pašreizējiem birojiem apņemas saglabāt tādu pašu pakalpojumu, uzticamības un drošības līmeni visiem saviem klientiem un nodrošināt jaunus risinājumus.

«GLT ir stratēģisks papildinājums mūsu tīklam un spējām. Pēc veiksmīgas IJS pievienošanas 2015. gadā, GLT pārņemšana arī atspoguļo mūsu spēju paātrināt GEFCO izaugsmi, pateicoties veiksmīgām uzņēmumu pārņemšanām,» secināja Luks Nadals (Luc Nadal), GEFCO valdes priekšsēdētājs.

Darījums stāsies spēkā pēc standarta formalitāšu nokārtošanas attiecīgajās institūcijās.