Start-up

Latvijas startup Funderful noslēdz pirmo kampaņu Kalifornijas Universitātē Bērklijā

Lelde Petrāne, 21.06.2017

Raimonds Kulbergs

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

2017.gada pavasarī Latvijas startup uzņēmums Funderful parakstīja sadarbības līgumu ar Kalifornijas Bērklija Universitātes Juridisko fakultāti, lai kopā strādātu pie viņu Partners in leadership absolventu ziedojumu kampaņas. Pirmā kampaņa ir noslēgusies un Funderful komanda jūtas gandarīta par sasniegto.

Mēnesi garās ikgadējās kampaņas Partners in Leadership mērķis ir nodrošināt universitātes vietu starp pasaules prestižākajām augstskolām, veicinot absolventu ziedojumus. Šogad kampaņā tika aicinātas iesaistīties dažādas absolventus pārstāvošas organizācijas – pamatā tie bija juridiskie biroji, kuri sacentās savā starpā gan par kopējo ziedojumu apmēru, gan savstarpēji par absolventu aktivitāti ziedojot.

Kā stāsta Funderful īpašnieks un vadītājs Raimonds Kulbergs, kampaņā šogad piedalījās vairāk nekā 780 ziedotāju, sasniedzot vairāk nekā 60% dalību kampaņā, kas pārsniedz tādu grandu universitāšu kā Jeilas, Pensilvānijas Universitātes, Džordžtaunas un citu rādītājus. Īpaši gandarīta Funderful komanda ir par to, ka kampana piesaistīja 22 jaunus ziedotājus – juridiskos birojus.

Funderful Produktu vadītāja Līga Svempe atzīst, ka panākumu atslēga bijusi ciešā kampaņas vadības komandas un ziedotāju pārstāvju sadarbība. Šie divi nosacījumi kombinācijā ar Funderful platformu radījuši draudzīgās sāncensības garu starp ziedotājiem, kas rezultējies ar labajiem kampaņas noslēguma rādītājiem.

Funderful uzņēmuma mērķis ir palīdzēt augstskolām apgūt savu absolventu ziedošanas potenciālu, izmantojot digitālus un sociālus rīkus, lai veicinātu ziedošanas un piederības kultūru augstskolās. Funderful ir tikko pabeidzis vienu no pasaulē pieprasītākajiem akseleratoriem 500 Startups Silīcija ielejā, Funderful ir biroji Latvijā un ASV.

Komentāri

Pievienot komentāru