Būve

Par vairāk nekā 4 miljoniem eiro Jaunmārupē būvēs smago auto servisa centru

Zane Atlāce - Bistere, 25.08.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

MAN smago automašīnu zīmola pārstāvis SIA Avar Auto 7. septembrī uzsāks jauna smago auto servisa centra celtniecību, kurā plānots ieguldīt vairāk nekā 4 miljonus eiro, aprīkojot to ar modernākajām specializētajām tehnoloģijām, teikts paziņojumā medijiem.

Līdzās jau esošajam MAN Truck & Bus Latvija servisa centram, kas atrodas Jaunmārupē, tiks uzsākta vācu smago auto zīmola jaunā servisa centra būvniecība, ko plānots atvērt jau 2017. gada maijā.

Servisa centrā būs izbūvētas mūsdienīgas ģērbtuves un sanitārie mezgli, tāpat arī servisa telpas būs aprīkotas ar apsildāmām grīdām, kas radīs būtiski komfortablākus apstākļus automehāniķiem, kā arī ērtus darba apstākļus nodrošinās modernas kesona tipa metāla servisa bedres.

Kompleksā tiks izbūvēts plašs stāvlaukums, viesnīca šoferiem, kurā pārnakšņot ilgāka automašīnas remonta gadījumā, kā arī būs pieejama mūsdienīga ekspozīciju halle demo automašīnām.

Ēkas kopējā platība būs 3100 kvadrātmetru, no kurām servisa telpas aizņems 1510 kvadrātmetru. Centrā tiks izveidotas 7 darba līnijas, no kurām viena būs diagnostikas un viena – mazgāšanas līnija.

MAN zīmols Latvijā ienāca pirms 13 gadiem, kad Avar Auto kļuva par joprojām vienīgo oficiālo importētāju Latvijā, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu MAN kravas automašīnu un autobusu, kā arī speciālās un piekabju tehnikas tirdzniecību un remontu. Kopš 2015. gada Avar Auto ir arī MAN un NEOPLAN autobusu oficiālais dīleris Latvijā.