Atpūta

Piedāvā nakšņošanu caurspīdīgā teltī un braucienu ar elektrodēli

Monta Glumane, 19.06.2018

Foto:publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Uzņēmums SIA «E-Team» izveidojis savu pirmo projektu - piedzīvojumu parku «Austrumu Forts», kas apmeklētājiem piedāvā netradicionālas atpūtas iespējas Liepājā uz salas ar fortifikācijām, biznesa portālam db.lv pastāstīja uzņēmuma īpašnieks Kristaps Reinfelds.

Galvenā atpūtas parka ideja ir attīstīt un sniegt vēl neredzētas aktivitātes Liepājā un Latvijā. Šobrīd uzņēmums piedāvā nakšņošanas iespējas caurspīdīgā teltī un izbraucienus ar elektrodēli.

Atpūtas parkā sākot no 29. jūnija būs iespēja palikt caurspīdīgā teltī «burbulī», kurā ir paredzēts nakšņot diviem cilvēkiem. «Nakšņojot tajā paveras skats uz zvaigznēm, tajā pat laikā neatrodoties ārā, tādējādi sniedzot komfortu, kāds ir guļot iekštelpās un skatu, kāds iespējams atrodoties zem klajas debess,» stāsta uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd rezervācijai pieejamas trīs teltis, kas ražotas Ķīnā un katra no tām ir izveidota savā krāsu akcentā.

Tiem, kurus satrauc fakts, ka teltis ir caurspīdīgas, uzņēmuma īpašnieks mierina: «Teltīs dienas laikā ir karstāks nekā ārā, bet tajā uzturēšanās paredzētā vakarā un pa nakti, tādēļ temperatūra tajā laikā ir normas robežās. Tās izvietotas redzamās vietās, bet tajās būs aizvelkams aizkars, kuru no iekšpuses varēs aizvilkt. Kā arī teritorija nakts laikā nebūs brīvi pieejama apmeklētājiem.»

Savukārt pārvietošanās pa ūdeni iespējama ar elektrodēli, kas dod iespēju izbaudīt sērfinga un veikborda sniegtās iespējas, neizmantojot nekādu papildu aprīkojumu. Zīmola «Onean» Spānijā ražotais dēlis uz priekšu kustas, izmantojot elektrodzinēju un vienīgais, kas ir nepieciešams, lai to vadītu, ir maza pults, ar ko regulēt ātrumu un līdzsvara izjūta. Manevrēšana notiek ar kājām un ķermeni. Maksimālais ātrums, kuru var sasniegt ir līdz 40 kilometriem stundā. Elektrodēlis paredzēts cilvēkiem ar svaru līdz 120 kilogramiem, bet optimālo ātrumu un sajūtas var iegūt ja svars ir mazāks, līdz 85 kilogramiem.

Lai izveidotu atpūtas parku «Austrumu Forts», uzņēmums pērn saņēmis 7500 eiro atbalstu no Liepājas pilsētas domes mazo un vidējo uzņēmumu konkursā. Pārējais piedzīvojuma parka izveides modelis ir balstīts uz privāto finansējumu. Atpūtas parka zemes īpašnieki ir Liepājas pilsētas pašvaldība, bet zemes apsaimniekotājs - SIA «E-Team».

Plānots, ka līdz nākošajai vasaras sezonai piedāvājums tiks papildināts un tiks izveidots ūdens slidkalniņš ar tramplīnu - slip and fly. «Sekojam līdzi jaunākajiem un interesantākajiem piedāvājumiem pasaules tirgū saistībā ar aktīvo atpūtu, tādēļ centīsimies sniegt apmeklētājiem unikālas aktivitāšu iespējas, kuras bieži vien redzam tikai internetā.» Papildus jau esošajām aktivitātēm iekārtotas piknika vietas.