Start-up

Startup Wise Guys atgriežas Rīgā

Anda Asere, 25.05.2017

Kristobals Alonso (Cristobal Alonso)

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz jūlija sākumam var pieteikties Startup Wise Guys bizness biznesam jaunuzņēmumu akseleratorā Rīgā; plānots atlasīt 11 komandas

Startup Wise Guys Rīgas programmu pērn īstenoja partnerībā ar Lattelecom. Šogad akselerators darbosies neatkarīgi. «Nedomāju, ka tās ir lielas izmaiņas programmai. Būtiskākā atšķirība ir tā, ka mums būs lielāka programma – pērn uzņēmām astoņas komandas, šogad – 11. Vēsturiski vienmēr viena komanda programmu nepabeidz, tāpēc šoreiz uzņemsim 11 – gribam, lai programmu absolvē desmit komandas,» teic Kristobals Alonso, Startup Wise Guys vadītājs. Vaicāts, kāpēc šoreiz akselerators strādā vienatnē, viņš norāda, ka tā ir bijis vienmēr un tieši pagājušā gada sadarbība ar Lattelecom bija izņēmums. «Mums ir nedaudz atšķirīgs skatījums, kā turpināsim strādāt. Pēc programmas beigām secinājām, ka vēlamies turpināt darbu dažādos virzienos. Ja Lattelecom savam biznesam vēlētos lielāku ieguvumu no šādas programmas, tam jābūt mērķētiem šaurākā nišā, piemēram, telekomunikācijas, tehnoloģijas, kas nav tas, ko vēlamies darīt. Ja nākotnē strādāsim šaurākās nišās, vienmēr sadarbosimies ar partneri, jo tad var piedāvāt lielāku vērtību kompānijām. Citādi strādāsim vienatnē, jo mums ir pieredze un mentoru loks,» klāsta K. Alonso.

Lattelecom biznesa attīstības direktors Krists Avots norāda, ka, sadarbojoties ar Startup Wise Guys pie pirmā bizness biznesam jeb B2B startup akseleratora izveides Latvijā, uzņēmumam bija iespēja gūt pieredzi un padziļinātu ieskatu akseleratora programmas vadīšanā, vienlaikus identificējot jaunus biznesa virzienus un idejas pamata biznesa attīstībai. «Programmas rezultātā esam sākuši pilotprojektu ar vienu no akseleratora komandām,» viņš saka.

Visu rakstu Startup Wise Guys atgriežas Rīgā lasiet 25. maija laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru