Alternatīvās finanses

Twino izveidota padome un veiktas izmaiņas valdē

Žanete Hāka, 07.11.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Finanšu tehnoloģiju uzņēmumam Twino izveidota padome un par tās priekšsēdētaju iecelts Twino grupas dibinātājs un īpašnieks Armands Broks.

Līdzšinējā Twino Juridiskās daļas vadītāja Eleonora Zelmene un korporatīvo finanšu eksperts Mārtiņš Mellēns iecelti par padomes locekļiem. Veiktas izmaiņas arī Twino valdē un par tās priekšsēdētāju ir iecelta Twino grupas izpilddirektore Anastasija Oļeiņika, nomainot līdzšinējo valdes priekšsēdētāju A.Broku.

Twino grupas IT vadītājs Nauris Bloks, Risku pārvaldes un Datu zinātnes vadītājs Miks Lūsītis, Mārketinga vadītājs Roberts Bite un Investīciju platformas vadītājs Roberts Lasovskis ir iecelti par valdes locekļiem.

«Padome izveidota, kā arī veiktas izmaiņas valdē, lai stiprinātu Twino grupas korporatīvo pārvaldību un sekmētu veiksmīgu Grupas ilgtermiņa darbību un stratēģijas izpildi. Uzņēmuma mērķis ir būt ne tikai savstarpējo aizdevumu platformai un patēriņa kreditētājam, bet arī kļūt par vienu no līderiem finanšu tehnoloģiju jomā mūsu reģionā. Turpinām investēt produktu attīstība, kā arī darbiniekos un komandas stiprināšanā,» atklāj Twino grupas īpašnieks A. Broks.

Twino grupa 2018. gadu aizvadīja ar tās pastāvēšanas vēsturē līdz šim labākajiem finanšu rezultātiem, Grupas konsolidētajai neto peļņai sasniedzot 9 miljonus eiro. Oktobrī uzņēmums sasniedza 1 miljarda eiro atzīmi izsniegtajos aizdevumos kopš tā darbības uzsākšanas 2009.gadā, un ar Twino savstarpējo aizdevumu platformu piesaistītas investīcijas jau vairāk nekā 580 miljonu eiro apjomā.