LG līdz gada beigām plāno tirgū piedāvāt viedtālruni ar lokāmu displeju

2013. gada 26. aprīlis plkst. 10:15
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Tehnoloģiju kompānija LG šā gada pēdējā ceturksnī tirdzniecībā gatavojas ieviest viedtālruni ar lokāmu OLED displeju.

Kompānijas mobilās struktūrvienības viceprezidents Jons Buhjuns (Yoon Bu-hyun) norādījis, ka pie šādu displeju izgatavošanas notiek ļoti intensīvs darbs. No plašākiem komentāriem LG pārstāvis atteicies, vēsta The Verge.

Nav zināms, vai ar lokāmu displeju būs aprīkots LG nākamais viedtālrunis Optimus G2, kuru kompānija, kā uzskata analītiķi, visticamāk, tirdzniecībā ieviesīs 2013. gada trešajā ceturksnī.

Ziņas par LG plāniem nākt klajā ar viedtālruni, kas aprīkots ar lokāmu displeju, izskanēja jau gada sākumā, kad kompānijas tehnoloģiskais direktors Skots Ahns (Skott Ahn) pavēstīja, ka uzņēmums plāno izstrādāt viedtālruņus, kas spēj piemēroties sejas īpatnībām, kad tiek turēts pie auss.

LG tehnoloģiju speciālists arī atzina, ka tirgus un tehnoloģijas vēl nav pilnībā nobriedušas šādām ierīcēm, kā arī nav zināms, vai patērētājiem šādas ierīces vispār interesēs.

Lai gan gada sākumā LG par viedtālruņiem ar lokāmiem displejiem izteicās piesardzīgi, paziņojums par ierīces drīzu nonākšanu tirdzniecībā, ilustrē nostājas maiņu. Tas, visticamāk, skaidrojams ar to, ka LG vēlas apsteigt Samsung un pirmā tirgū piedāvāt šādas ierīces, norāda Forbes.

Db.lv jau vēstīja, ka Samsung Lasvegasā janvārī notikušajā tehnoloģiju izstādē CES demonstrējusi sava darba rezultātus lokāmo displeju jomā – viedtālruņu prototipus un TV ar izliektu ekrānu.

Samsung lokāmus displejus cenšas izstrādāt jau vairākus gadus, taču patlaban, kā izskatās, beidzot nonākusi pie ierīču, kas aprīkotas ar šādiem ekrāniem, laišanas masu produkcijā. Samsung lokanie displeji paver jaunas mobilo ierīču izmantošanas iespējas – tiem ir mazāks svars, bet salocīti tie aizņem mazāk vietas.

Dalies ar šo rakstu