Sekojot idejai: Dara to, kas vislabāk padodas

2017. gada 20. septembris plkst. 8:36
Dalies ar šo rakstu

Skaistumkopšanas salons Grieze turpina iesākto kursu un nedomā transformēties uz klasiskāku pakalpojumu sniegšanu

Jau vairāk nekā divus gadus kādas mājas pagalmā netālu no Vecās Ģertrūdes baznīcas savu mājvietu radis skaistumkopšanas salons ar interesanto nosaukumu Grieze. Jau pirmajā savas darbības gadā salons paspēja iemantot klientu simpātijas ar savu brīvo atmosfēru un individuālo pieeju. Skaistumkopšanas salona īpašnieces Sintija Eglīte, Digna Degtjarova un Elīna Dīcmane norāda, ka turpina attīstīt savu sākotnējo sapni, bet par nākotnes iecerēm pagaidām vēl skaļi nerunā.

Biznesa ideja: Friziersalons ar robotu
Aug luksus frizētavu segments
Sākam biznesu: Večiem arī gribas sevi palutināt

Salons Grieze šajā laika periodā ir audzis gan klientu skaita, gan arī darbinieku skaita ziņā. Šobrīd ir atvērta jau piektā friziera vieta. Ja 2015. gada nogalē salonā darbojās trīs darbinieki, bet četri meistari savas darba vietas īrēja, tad šobrīd salonā uz maiņām strādā jau deviņi frizieri, divi manikīra meistari un biroja administratore. «Viens no lielākajiem izaicinājumiem bija atrast tieši īstos meistarus, kas atbilstu mūsu salona konceptam un kurus varētu saukt par īstām griezēm. Bet tas mums ir veiksmīgi izdevies. Novērojām, ja aktīvi meklējam meistarus, bieži vien viņus neatrodam, bet kaut kādā brīdī viņi paši atrod mūs un saka, ka mēs esam tieši tāds salons, kādā viņi vēlas strādāt,» stāsta Digna.

«Mūsu kvartālā frizētavas ir uz katra stūra, bet konkurenci neizjūtam, jo esam veiksmīgi atradušas savu nišu, savus meistarus un klientus, kuri apzināti nāk tieši pie mums, tāpēc par konkurenci īpaši neuztraucamies,» norāda Digna.

Visu rakstu Dara to, kas vislabāk padodas lasiet 20. septembra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu