Sekojot idejai: Viss sākās ar krēsliem

2017. gada 17. oktobris plkst. 8:34
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Ja nespēj sevi realizēt par visiem 100%, ir tikai godīgi uzrakstīt atlūgumu un ļauties jauniem dzīves pavērsieniem – Daces Minikovičas gadījumā šāds lēmums aizved pie savas kafejnīcas Hanna Anna

«Es laikam pārdegu. Pēc tam mainīju pilnīgi visu dzīvē – uzrakstīju atlūgumu, aizgāju no darba un visu pagriezu par 180 grādiem. Man nebija nekādas domas un plānu, ko tālāk darīt,» atklāj Dace.

«Šī ir pirmā lieta dzīvē, ko darot, es īpaši nedomāju un nerēķinu. Protams, cenu produktiem māku aprēķināt un esmu to izdarījusi korekti, bet, ieguldot kafejnīcā, es īpaši nerēķinu, kā tas atmaksāsies. Viss sākās ar krēsliem. Pamanīju skaistus krēslus un nopirku tos ar domu, ka varbūt kādreiz noderēs. Beigās dzīvoklī viena istaba bija pilna ar krēsliem, galdiem, ledusskapi, vitrīnu un traukiem nākotnes kafejnīcai,» stāsta Dace. Tāpēc tad, kad viņa pamanīja kafejnīcai piemērotas telpas, lielākā daļa aprīkojuma viņai jau bija. Šā gada jūnijā viņa atrada telpas un, sezonas karstumā nevarēdama atrast remontstrādniekus, visu izdarīja pati, aicinot talkā draugus. Augusta beigās kafejnīca bija sagatavota atvēršanai.

«Ģimene mani atbalsta visur un vienmēr, visās manās vistrakākajās idejās. Mani tuvinieki tic, ka es varu to izdarīt, ka šī kafejnīca var būt veiksmīga. Mums ir noruna, ka mēģināšu radīt veiksmīgu vietu. Ja būs pietiekami liela cilvēku plūsma, varu strādāt ar peļņu,» viņa ir aplēsusi.

Vakaros un no rītiem viņa cep kūciņas. Kad vitrīna pilna, viņa atver kafejnīcu un sāk strādāt pie kases.

Visu rakstu Viss sākās ar krēsliem lasiet 17. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

LASI ARĪ:

Mana pieredze: Modes māksliniecei Šeilai Vanagai jauns piedāvājums
Sekojot idejai: Centīsies ienest tēju masās
Sākam biznesu: Liek lietā pierobežas savdabību
Ģimenes bizness: Jāizvilina no mājām cēsnieki
Bijušais Klīversalas pārvaldnieks: Atvēršu citu restorānu, taču visdrīzāk, ne Latvijā
Mana pieredze: Osvalds Pupa tver pusdienotāju pieplūduma mirkli

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām