Start-up

Prezentēs Latviju kā startup uzņēmumiem draudzīgu valsti

Lelde Petrāne, 08.11.2017

Digital Freedom Festival organizatoru foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Digital Freedom Festival sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) festivāla ietvaros Latviju prezentēs kā valsti ar startup uzņēmumu attīstībai draudzīgu un progresīvu vidi. LIAA veidotajā Magnetic Latvia biznesa centrā (Magnetic Latvia Business Center) varēs iepazīties ar Latvijas startup uzņēmumu veiksmes stāstiem, piedalīties lekcijās un diskusijās.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols norāda: «Uzņēmējiem Digital Freedom Festival ir izcila platforma, kur vienkopus sastapt jaunāko tendenču zinātājus, jomas profesionāļus un potenciālos sadarbības partnerus. LIAA organizētajā Magnetic Latvia biznesa centrā apmeklētāji varēs smelties iedvesmu no veiksmīgiem Latvijas jaunuzņēmumiem un ārvalstu lektoriem, mācīties no citu pieredzes stāstiem, kā arī uzzināt par atbalsta iespējām savas idejas attīstībai un biznesa izaugsmei.»

Magnetic Latvia biznesa centrā plānota diskusija par to, kā cīnīties par gudrākajiem prātiem un labākajiem investoriem, kā startup uzņēmējiem no mazām valstīm iziet starptautiskajā arēnā, kādus mārketinga trikus pielietot, lai iegūtu atpazīstamību.

Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Juris Šleiers piebilst: «Latvija ir Eiropas līderis, pieņemot īpašu Jaunuzņēmumu darbības atbalsta likumu, un ceram, ka jau drīz tas vainagosies ar pozitīviem rezultātiem - pasaules līmeņa startup uzņēmumiem. Publiskā un privātā sektora sadarbība ir ļoti būtiska, lai īstenotu abām pusēm izdevīgus projektus. Ceram, ka Digital Freedom Festival un LIAA sadarbības rezultātā ieguvēji būs gan Latvijas valsts, gan jaunie uzņēmēji.»

Finansējums Magnetic Latvia biznesa centram tiek piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta «Tehnoloģijas pārneses programma».

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 27.-28. novembrim Rīgā pulcēsies 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.