Karjera

Konsultāciju uzņēmums Erda paplašina darbību

Anda Asere, 29.11.2018

Foto: Zane Bitere/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Stratēģiskās komunikācijas konsultāciju uzņēmums «Erda» paplašina savu darbību, piedāvājot arī korporatīvās sociālās atbildības un privātās filantropijas konsultācijas.

Līdz šim «Erda» bija pazīstams kā specializētais darba devēja tēla konsultāciju uzņēmums Baltijā. Kompānijas konsultāciju biznesa attīstība saistāma ar korporatīvās sociālās atbildības un privātās filantropijas stratēģiju un projektu izvēršanu. «Erda» dibinātāja un stratēģiskā konsultante Zane Čulkstēna turpmāk fokusēsies tieši uz šo divu jauno biznesa virzienu attīstību. «Augstais pieprasījums pēc atbalsta darba devēja tēla veidošanā arvien biežāk iet roku rokā ar plašāku vēlmi paralēli ieņēmumu maksimizēšanai rūpēties par kopējās vides attīstību un sabiedriska labuma sniegšanu. Tas savukārt rosina mūs strādāt pie jauniem attīstības virzieniem,» viņa norāda. Vienlaikus ar šo virzienu attīstīšanu Z. Čulkstēna turpinās sniegt arī stratēģiskās konsultācijas ar darba devēja tēlu saistītos projektos.

Viens no projektiem jaunajā privātās filantropijas darbības virzienā ir «Rīgas Jūrmala» klasiskās mūzikas festivāls sadarbībā ar fondu «Baltic Musical Seasons». Savukārt sadarbībā ar «Ralph Appelbaum Associates» Berlīnē plānots vērienīgs projekts Latvijas sabiedrības izpratnes veicināšanai par tolerances ietekmi uz ekonomisko labklājību. Korporatīvās sociālās atbildības virzienā «Erda» jau kopš maija sadarbībā ar «Tele2» Latvija realizē sociālo kustību «Latvija strādā», apvienojot darba devējus, kas vēlas darbam Latvijā atgriezt emigrējušos valstspiederīgos. Kopā ar «BTA» ir radīta korporatīvā mākslas kolekcija «BTA Art», kas atspoguļo modernās mākslas daudzveidību un «BTA» nākotnes redzējumu Baltijā.

Paplašinoties uzņēmuma darbībai, par Erda darba devēja tēla virziena vadītāju kļuvusi uzņēmuma līdzveidotāja Marta Kāle, kas strādā uzņēmumā kopš tā pirmsākumiem. Viņa ir studējusi Rīgas Ekonomikas augstskolā un iepriekš guvusi pieredzi sabiedrisko attiecību, mārketinga un neformālās izglītības jomās.

Komentāri

Pievienot komentāru