Baltcom apvienojas ar septiņiem uzņēmumiem

2013. gada 25. jūlijs plkst. 12:55
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Izklaides un telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums Baltcom jūnijā un jūlijā ir noslēdzis apvienošanās procesu ar septiņiem uzņēmumiem - SIA LV Dats, SIA Global DVA, SIA EST Risinājumi, SIA MFL Serviss, SIA Lain Net, SIA Baltinet Data un SIA Aldems, informē uzņēmuma pārstāve Gunta Līne.

Tāpēc šo uzņēmumu klientiem elektronisko sakaru pakalpojumus turpinās sniegt SIA Baltcom TV.

Baltcom valdes loceklis Gints Kiršteins skaidro, ka apvienošanās neietekmēs jau noslēgto līgumu spēkā esamību, un līdz šim abonētos pakalpojumus klienti turpinās saņemt līdzšinējā apjomā par iepriekšējo abonēšanas maksu. Klientiem mainīsies vien kontaktinformācija un norēķinu rekvizīti.

SIA Global DVA, SIA MFL Serviss, SIA Lain Net un SIA Baltinet Data līdz šim sniedza interneta pakalpojumus un atsevišķos gadījumos sadarbībā ar Baltcom nodrošināja arī televīzijas pakalpojumus saviem klientiem Rīgā un Rīgas rajonā, tostarp Inčukalnā, Mārupē, Stūnīšos, Olainē, Salaspilī, Siguldā un Jūrmalā.

SIA LV Dats sniedza interneta pakalpojumus Limbažos, Salacgrīvā un Cēsīs, savukārt SIA Aldems - gan interneta, gan televīzijas pakalpojumus Bauskas rajona Iecavā, Jelgavā un Jelgavas rajona Glūdās, Kalnciemā, Ozolniekos. Ir reorganizēta arī SIA EST Risinājumi, kas līdz šim darbojās kā Baltcom infrastruktūras pakalpojumu uzņēmums.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām