Sports

Pasaules hokeja čempionātam savs TV kanāls

Jānis Vēvers, 26.04.2019

Foto: Edijs Pālens/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Ikgadējam hokeja drudzim šogad būs īpaša «mājvieta» – jau no 3. maija Helio interaktīvās TV un Shortcut klientiem būs pieejams īpaši čempionātam jaunizveidotais kanāls 360TV Hokejs.

Pateicoties Latvijas Televīzijas un Tet sadarbībai, spēles HD kvalitātē būs vērojamas arī LTV7 un 360TV, un trīs kanālos kopā līdzjutēji šogad varēs tiešraidē noskatīties visus 64 mačus.

360TV Hokejs 24 stundas diennaktī HD kvalitātē varēs tiešraidē un spraigāko spēļu atkārtojumos vērot, kā par uzvaru uz ledus cīnās labākie no labākajiem – gan Latvijas, gan citu valstu izlases. Līdz pat 10. maijam kanāls piedāvās aizraujošāko pagājušā gada čempionāta spēļu atkārtojumus, bet piektdienas, 10. maija pēcpusdienā tiks dots starts gada karstākajam hokeja pasaules notikumam Bratislavā. Kopumā kanāls nodrošinās 13 tiešraides, kā arī 360TV un LTV7 rādīto spēļu atkārtojumus. Pārējās tiešraides no 10. līdz 26. maijam būs vērojamas kanālos LTV7 un 360TV.

Turklāt 360TV no 11. maija 12 vakarus īpašā Hattrick. Hokejs ar Puči studijā spēles analizēs raidījuma vadītājs Armands Puče un hokeja eksperts Oļegs Sorokins. Savukārt plkst. 20.00 pirms ikvakara spēlēm daudzsološais jūtuberis un interneta personība Armands Jaunzems no Bratislavas ziņos par aktuālajiem čempionāta notikumiem, fanu emocijām, skaļākajiem skandāliem un veidos reportāžas no spēļu aizkulisēm, pat sportistu ģērbtuvēm.

Lai līdzjušana būtu azartiskāka, Tet sadarbībā ar Samsung sarūpējis Latvijā vēl nebijušu kampaņu Uzsaucam TV. Ja Latvijas hokeja izlase izcīnīs kādu no medaļām un kāps uz pjedestāla, Tet «uzsauks» līdzjutējiem līdz 5. maijam tet.lv/veikals un Tet veikalos iegādātos Samsung televizorus.

Sadarbībā ar Tet.